Prezydent Czech: Nie ma sensu pomagać gospodarczo Ukrainie

Aktualizacja: 2014-11-17 1:28 pm

Prezydent Czech Miloš Zeman uważa, że nie ma sensu, by pomagać teraz Ukrainie gospodarczo, ponieważ w jego opinii trwa tam obecnie wojna domowa.

Wg mnie najważniejsze to zrozumienie, że na Ukrainie trwa po prostu wojna domowa. Nie możemy zajmować się jakimiś marzeniami o wsparciu, włącznie ze wsparciem ekonomicznym, ponieważ w warunkach wojny domowej pomoc ekonomiczna to zupełny absurd – powiedział Zeman w wywiadzie dla rosyjskiego kanału pierwszego telewizji.

Przede wszystkim muszą się dogadać Ukraińcy z Ukraińcami – twierdzi prezydent Czech. Wg niego obecne wsparcie finansowe dla Ukrainy w warunkach wojny byłoby stratą pieniędzy.

eurointegration.com.ua / Kresy.pl

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=77774 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]