PCh24.pl zablokowane na Facebooku! Nie możemy publikować postów

Aktualizacja: 2014-11-10 11:59 am

Po raz kolejny Facebook zablokował prywatne konta redaktorów PCh24.pl. Administratorom portalu społecznościowego nie spodobało się, że w przeszłości zamieściliśmy tekst  o medycznych konsekwencjach homoseksualizmu.

Facebook już kolejna raz zawiesił nasze prywatne konta, uniemożliwiając nam administrację fanpagem portalu. Administracja serwisu społecznościowego postanowiła ukarac redaktorów różnymi ograniczeniami – od 24-godzinnej do 3-dniowej blokady.

Najpopularniejszy portal społecznościowy wytrwale tropi teksty krytyczne wobec homoseksualizmu. Pracownikom serwisu nie przeszkadzają za to – jak się okazuje – strony “przełamujace stereotypy” o pedofilii.

Stronę „Najseksowniejsze 4, 5 i 6 latki” internauci kilkakrotnie zgłaszali administratorom. W odpowiedzi uzyskiwali informację, że nie narusza ona regulaminu.

ged 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=77678 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]