Amerykański rząd finansuje homopropagandę i prostytucję

„Legalna prostytucja byłaby bardzo korzystna dla osób prowadzących tryb życia LGBT” – takie oświadczenie zamieściła na swojej stronie internetowej organizacja Astraea Lesbian Foundation for Justice. To jeden z partnerów USAID, agendy rządu amerykańskiego, udzielającej pomocy krajom rozwijającym się.

„Prostytucja powinna być zalegalizowana jako seks-praca” – napisali przedstawiciele Astrei. Według oficjalnych danych Astrea otrzymała w ub. roku ponad 1 mln dol. z funduszu USAID i ma dostać kolejne 3 mln dol. do 2016 roku.

Fundacja krytykuje programy „exit-only”, pozwalające kobietom wyzwolić się z handlu seksem. Według Astrei, jest to „krzywdzące” dla kobiet. Równie krzywdzące jest nazywanie pań świadczących usługi seksualne za pieniądze prostytutkami, albo ofiarami procederu handlu ludźmi.

Amerykańska agenda USAID finansuje także organizację Victory Institute uczącą polityków, jak skutecznie ubiegać się o urząd w administracji publicznej, koncentrując się na kwestii praw „wspólnoty LGBT”. Instytut oferuje szkolenia i programy rozwoju zawodowego dla polityków, rzeczników oraz biznesmenów. Szkolenia w Victory Institute przechodziła m.in. Annise Parker, burmistrzyni Houston, która uwikłana jest w skandal dotyczący wezwania do sądu duchownych, głoszących kazania antyhomoseksualne i sprzeciwili się skandalicznemu rozporządzeniu miasta, zezwalającemu transseksualistom na korzystanie z publicznych toalet, szatni dla kobiet itp.

USAID pomaga również think-tankowi AUCLA, który szkoli sędziów w sprawach LGBT. AUCLA zleciła wykonanie badania, mającego potwierdzić, iż nie ma różnicy w poziomie rozwoju intelektualnego i emocjonalnego między dziećmi wychowywanymi przez homoseksualistów i transseksualistów a dziećmi z tradycyjnych rodzin.

Inną organizacją homoseksualną wspieraną przez USAID jest biuro podróży Olivia, trudniące się organizowaniem wakacji dla lesbijek. Oficjalnie biuro reklamuje się jako „biuro podróży dla lesbijek!” i oferuje wycieczki dla 200 tys. kobiet „w towarzystwie kobiet w każdym wieku i każdej narodowości z całego świata”.

To tylko niektóre z grup aktywnie wspieranych przez agendę rządu amerykańskiego. Prezydent Obama w 2012 r. wydał rozporządzenie, zobowiązujące USAID do faworyzowania i wspierania organizacji zwalczających ruch antyhomoseksualny na świecie.

Walka z dyskryminacją na tle „orientacji seksualnej” jest priorytetem amerykańskiej polityki zagranicznej. USAID realizuje wytyczne m.in. uzależniając udzielenie pomocy finansowej krajom afrykańskim od zniesienia przepisów antyhomoseksualnych.

W zeszłym tygodniu kraje te potępiły państwa udzielające pomocy krajom rozwijającym się, zarzucając im, że pod pretekstem ochrony praw człowieka usiłują zmusić biedniejsze państwa do zniesienia ustaw godzących w homoseksualistów.

Źródło: c-fam.org., AS.

Za: Polonia Christiana - pch24.pl (2014-11-09 ) | http://www.pch24.pl/amerykanski-rzad-finansuje-homopropagande-i-prostytucje,32007,i.html

Skip to content