Pedofilska strona? Facebook akceptuje

Aktualizacja: 2014-11-5 4:54 pm

Facebook wielokrotnie cenzurował treści negatywnie odnoszące się do homoseksualizmu, ale nie chce zając się stroną „Najseksowniejsze 4, 5 i 6 latki”.

Widniejąca pod tym tytułem strona wzbudziła oburzenie wielu internautów. Postanowili oni zgłosić nadużycie animatorów takiej strony Facebookowi. Ten jednak rozbrajająco stwierdził, że… nie ma w niej nic złego.

„Zapoznaliśmy się ze stroną zgłoszoną przez Ciebie, ale nie stwierdziliśmy, by naruszała ona Standardy Społeczności”- taki komunikat od szefostwa amerykańskiego serwisu otrzymują użytkownicy zgłaszający nadużycie.

Brzmi to ponuro, zwłaszcza w kontekście przeczulenia administracji serwisu społecznościowego na punkcie negatywnych – wcale nie wulgarnych – komentarzy dotyczących homoseksualizmu. Wystarczy przypomnieć o dwóch blokadach indywidualnych kont redaktorów PCh24.pl za treści krytykujące homoseksualizm, zamieszczane na fanpage’u portalu.

Źródło: fronda.pl

ged

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=77584 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]