Naturalnie urodzone w klinice aborcyjnej dziecko – uduszone w torbie na odpadki

Aktualizacja: 2006-12-5 12:00 am

Przeprowadzona przez policję autopsja dziecka urodzonego w klinice aborcyjnej na Florydzie wykazała, że dziecko urodziło się żywe a pracownicy kliniki umieścili cały czas oddychające i poruszające się dziecko do plastikowej torby na odpadki na śmieci.

W lipcu br. 18-latka odwiedziła komercyjną klinikę aborcyjną prowadzoną przez Belkis Gonzales i Siomara Senises i oczekując na zabieg, urodziła dziewczynkę, która – jak zeznaje matka dziecka Sycloria Williams oraz inni świadkowie – przez około pięć minut minut poruszała się i walczyła o powietrze. Oficjalny raport klinki aborcyjnej stwierdzał jednak, że urodzona w 22 tygodniu Shanice “miała zero szans przeżycia”. Raport policyjnej autopsji datowany na 28 października br. stwierdza, że przyczyną śmierci dziecka bylo urodzenie przed terminem i określa śmierć jako “naturalną”. Grupa pro-life Operation Rescue, której działanie doprowadziło do policyjnej autopsji przez The Dade County Medical Examiner, nie tylko zaprzecza stwierdzeniom raportu kliniki, ale dodaje, że “nie ma znaczenia czy Shanice miało sto czy zero szans na przeżycie. W momecie urodzenia należała się jej ta sama ochrona jaka przysługuje nam wszystkim.” Prezydent Operation Rescue, Troy Newman dodaje, że “Co najmniej powinniśmy jej udzielić jakiejś opieki. Wsadzenie jej do plastikowej torby i wrzucenie na dach jest po prostu nie do wyobrażenia.”

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=765 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]