Proaborcyjny polityk, b. prezydent Bill Clinton będzie przemawiał na Georgetown University

Aktualizacja: 2006-12-4 12:00 am

Proaborcyjny polityk, wsławiony skandalami seksualnymi i malwersacjami politycznymi, były prezydent Stanów Zjednoczonych Bill Clinton został po raz kolejny zaproszony i wygłosi odczyt na “katolickim”, prowadzonym przez Jezuitów Georgetown University w Waszyngtonie. President Bill Clinton, który ukończył na Georgetown University w 1968 roku prestiżowną School of Foreign Service, został zaproszony przez lewacką organizację Center for America Progress. Spotkanie, zaplanowane na środę 6 grudnia br. będzie pierwszym przemówieniem do studentów tego uniwersytetu, od blisko czterech lat.

ZOB. RÓWNIEŻ:

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=762 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]