Rzecznik kurii: homoseksualiści żyją 20 lat krócej

Rzecznik kurii warszawsko-praskiej Mateusz Dzieduszycki podkreślił, że skuteczną metodą leczenia z homoseksualizmu jest pozbywanie się traum, z których homoseksualizm może wypływać. Dodał także, że trzeba chronić zdrowe społeczeństwo przed wpływami homoseksualistów.

– Byłem kiedyś na takiej sesji terapeutycznej dla osób, które chciały wyjść z homoseksualizmu. Rozmawiałem z tymi ludźmi, a także z lekarzami, którzy od lat prowadzą terapie dla osób, które chcą porzucić homoseksualny styl życia. To zmieniło moje podejście do tych ludzi. Bardzo im współczuję, jako człowiek również ułomny – powiedział Dzieduszycki w TOK FM.

– Na tamtej sesji widziałem zdjęcia tomografii mózgu, gdzie były pokazane obszary, które są pobudzone elektrycznie w czasie pobudzenia seksualnego u osób hetero- i homoseksualnych. To są inne ośrodki. Pani się może z tego śmiać. Ale to zdjęcia i u osób homoseksualnych to rejony odpowiedzialne za traumę. Dlatego skutecznym leczeniem, pomocą osobom homoseksualnym są metody, które leczą traumy. To działa – dodał rzecznik kurii.

Z kolei w stacji TVN24 Dzieduszycki podkreślił, że homoseksualiści żyją 20 lat krócej. Powołał się w tej kwestii na dane naukowe. – Należy tak rządzić życiem społecznym, żeby w ten styl życia nie popadali ludzie, którzy mogą się od tego uchronić – podsumował Dzieduszycki.

Źródło: wp.pl

KRaj

Za: Polonia Christiana - pch24.pl (2014-08-09) | http://www.pch24.pl/rzecznik-kurii--homoseksualisci-zyja-20-lat-krocej,24737,i.html

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content