Orzeczenie Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu – Apelacja Grzegorza Brauna

Aktualizacja: 2014-08-8 10:05 am

Podczas posiedzenia 6 sierpnia 2014 roku Sąd Apelacyjny we Wrocławiu utrzymał w mocy lipcowe postanowienie Sądu Okręgowego o ukaraniu pana Grzegorza Brauna karą siedmiu dni pozbawienia wolności ”” decyzja, która wywołała liczne protesty, została podtrzymana w całości. Znany reżyser dzień wcześniej opuścił więzienie, a po tym kolejnym niekorzystnym dla niego orzeczeniu skomentował wobec licznie zgromadzonych dziennikarzy przebieg sprawy, zainicjowanej ”” przypomnijmy ”” w kwietniu 2008 r. przez pokaz policyjnej przemocy w trakcie manifestacji ku czci zamordowanych w Katyniu.

Pan Braun odniósł się również do stanu rozkładu „państwa frontowego”, jakim w kontekście konfliktu z Rosją stała się prowincja polska Unii Europejskiej. Po raz kolejny nie zabrakło też obecności i głosu monarchistów polskich. Zachęcamy do modlitwy w intencji oskarżonego.

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami:

 

Wersja audio

 

Nagranie wideo

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=75882 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]