USA: kobiety nie przyjęto na studia, ponieważ jest biała

Sąd Apelacyjny stanu Teksas odrzucił skargę białej kobiety – Abigail Fisher – przeciwko stanowemu uniwersytetowi, który odmówił przyjęcia jej na studia, ponieważ była biała. Według orzeczenia „rasa kandydata może być kryterium przy rekrutacji na studia”.

Uniwersytet w Austin w Teksasie został pozwany przez Abigail Fisher, która nie została przyjęta na uczelnię. Mimo że dziewczyna mieściła się w grupie najlepszych uczniów w liceum zamiast niej przyjęto kogoś, kto miał gorsze stopnie, ale był czarnoskóry. 

Zdarzenie miało miejsce w roku 2008. Kobieta pozwała wówczas uniwersytet do sądu i przez następne lata jej skarga przeszła przez wszystkie możliwe szczeble amerykańskiego sądownictwa.

W uzasadnieniu napisano, że „gdybyśmy zakazali uwzględniania rasy przy rekrutacji, akademickie życie na uniwersytecie w Austin stałoby się uboższe” oraz „uczelnie mogą stosować rasę, jako jedno z kryteriów przy holistycznej, całościowej rekrutacji wtedy, kiedy innymi metodami nie są w stanie osiągnąć pożądanej różnorodności”. Abigail zapowiedziała, że się nie podda i będzie ponownie apelować do Sądu Najwyższego USA.

Źródło: wprost.pl

KRaj

KOMENTARZ BIBUŁY: Oczywiście powyższa informacja nie jest żadną sensacyjną nowością, bowiem masowa dyskryminacja białych w USA odbywa się każdego dnia, na każdym kroku. Nie każdy niestety odwołuje się do sądu – stąd brak takiego nagłośnienia – bowiem powszechnie wiadomo, że jest to bardzo kosztowny proces, a przy tym sędziowie i cały system „sprawiedliwości” niejednokrotnie dawał przykłady nie tyle prawdziwej sprawiedliwości, ale czystej politycznej poprawności.
Dyskryminacja białych ma więc miejsce w szkołach, na uczelniach, w korporacjach, przy zatrudnieniu i promocjach, szczególnie jeśli pracodawcą są wszelkie biura, urzędy i instytucje federalne, stanowe i miejskie. Rasizm istnieje na ulicach miast (np. Murzyni obnoszą się w t-shirtach z napisami rasistowskimi czy reklamują promowane różne organizacje „Black Power” – spróbuj tylko wyjść z koszulką nawet delikatnie sugerującą odrębność rasy białej!), w reklamach, czy zwyczajnie w sklepach, gdzie czarni dają w jawny sposób odczuć białym klientom, że… mają ich gdzieś… Niestety, wszelkie próby zwrócenia uwagi kończą się szaleństwem oskarżenia o rasizm, a nawet procesami.
Tak to wygląda rzeczywistość amerykańska państwa zawładniętego syjonistyczno-socjalistyczną wizją multi-kulti, z zastrzeżeniem, że biali mają zostać zdegradowani i żyć z wpojoną winą… za wszelkie zło tego świata.

Za: Polonia Christiana - pch24.pl (2014-07-20) | http://www.pch24.pl/usa--kobiety-nie-przyjeto-na-studia--poniewaz-jest-biala,24310,i.html

Skip to content