Sikorski: dopóki jestem ministrem, Korwin-Mikke nie ma wstępu do MSZ

Aktualizacja: 2014-07-15 9:34 am

Szef MSZ zareagował w ten sposób na spoliczkowanie przez lidera Nowej Prawicy Michała Boniego.

“Dopóki jestem ministrem, noga europosła Janusza Korwin-Mikkego nie postanie na terenie MSZ” – oświadczył szef polskiej dyplomacji.

Sikorski zareagował w ten sposób na incydent, do jakiego doszło na spotkaniu europosłów zorganizowanym przez ministerstwo. Korwin-Mikke zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami spoliczkował Michała Boniego. Lider Nowej Prawicy przyznał się do tego publicznie.

“Jak państwo wiecie, sprawa została już oddana przez MSZ do prokuratury, ale ja mogę zadeklarować w imieniu własnym, że tak długo jak jestem ministrem spraw zagranicznych, noga pana europosła Janusza Korwin-Mikkego tutaj nie postanie” – mówił minister.

“Kiedy w czasie debaty ws. ustawy lustracyjnej (w 1992 roku) Boni wypierał się, że był agentem SB i wyzywał mnie od idiotów, dałem mu słowo i go dotrzymałem. Przyznał się potem, że był agentem, od początku miałem rację” – tłumaczył Korwin-Mikke.

onet.pl/Kresy.pl

KOMENTARZ BIBUŁY: Bezwolna kreatura z kretyńskim uśmieszkiem i rozdmuchanym ego, woli otaczać się komunistycznymi współpracownikami, agentami, donosicielami, różnego kalibru przestępcami, niż współpracować z honorowymi ludźmi nie obciążonymi żadnymi zarzutami czy nawet cieniem komunistycznej hańby. Może przyjdą czasy gdy role odwrócą się

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=75622 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]