Wschodząca gwiazda izraelskiej polityki nawołuje do ludobójstwa Palestyńczyków

Jedna z najbardziej popularnych izraelskich polityków ogłosiła wrogiem cały naród palestyński na Facebooku, w dzień przed tym kiedy 6 izraelskich nastolatków rzekomo zamęczyło palestyńskiego chłopaka paląc go żywcem.

a Co więcej, natychmiast po jej wpisie dostała tysiące lajków od podobnie myślących żydowskich ekstremistów z całego świata.

Członka Knessetu – Ayelet Shaked B’shava ostatnio uznała za kobietę roku za jej działalność na rzecz syjonizmu, a w ubiegłym roku badanie opinii publicznej przeprowadzone przez kanał Knessetu wybrało ją na wybitnego członka parlamentu.

Shaked jest znaczącą postacią w partii Habeyit Hayehudi (Żydowska Ojczyzna), wchodzącej w skład izraelskiej koalicji rządzącej. Zasłynęła wołaniem o uwolnienie zdradzieckiego żydowsko-amerykańskiego szpiega Jonathana Pollarda i o deportację z Izraela wszystkich afrykańskich uchodźców.

Ludobójczy charakter wpisu ujawniła jej deklaracja, że „cały naród palestyński jest wrogiem” i wołanie do jego zniszczenia, „łącznie z osobami starszymi i kobietami, miastami i wioskami, domami mieszkalnymi i infrastrukturą”. Według niej palestyńskie matki rodzą „małe żmije”.

Poniżej treść tego wpisu (odwołuje się do lidera ruchu osadników o nazwisku Uri Elitzur, który był doradcą i autorem przemówień Netanyahu).

Jest to artykuł nieżyjącego Uri Elitzura, napisany 12 lat temu i nigdy nie opublikowany. Jest tak samo aktualny teraz jak wtedy.

Naród palestyński wypowiedział nam wojnę, i na nią musimy odpowiedzieć wojną. Nie operacją, nie powolną, nie małej intensywności, nie kontrolowaną eskalacją, nie zniszczeniem infrastruktury terroru, nie pojedynczymi celami.

To nie jest wojna z terrorem, nie wojna z ekstremistami, nawet nie wojna z władzą palestyńską. . . Jest to wojna między dwu narodami. Kto jest wrogiem? Naród palestyński.

Co jest tak przerażające w zrozumieniu tego, że wrogiem jest cały naród palestyński? . . . Moralność wojenna (tak, istnieje coś takiego) polega na założeniu, że są wojny na tym świecie, i że wojna nie jest sytuacją normalną, i że w wojnach wrogiem jest zwykle cały naród, łącznie z osobami starszymi i kobietami, jego miastami i wioskami, jego domami i infrastrukturą.

I moralność wojenna wie iż niemożliwe jest nie krzywdzenie cywilów wroga.

Oni wszyscy są kombatantami wroga, a ich krew będzie na głowach ich wszystkich. To odnosi się również do matek męczenników, które wysyłają ich z kwiatami i pocałunkami do piekła. One powinny iść za swoimi synami, nic nie będzie bardziej sprawiedliwe. One powinny iść tak jak ich domy w których wychowywały te żmije. W przeciwnym wypadku w nich wychowa się więcej małych żmij.

Gdyby polityk z innego kraju wpisał takie ludobójcze opinie, na pewno słuchalibyśmy o tym dzień i noc w mediach, wzywających do natychmiastowej rezygnacji.

Ale w tym przypadku polityk jest członkiem izraelskiej koalicji rządzącej i wyrażała poglądy żydowskich rasistów (udowodniły to lajki itp.), więc nie dowiemy się o tym z naszych syjo-mediów.

Dr. Patrick Slattery

Źródło: http://davidduke.com/rising-star-israeli-politics-call-genocide-palestinians/

Tłum. Ola Gordon

P.S. Suplement: Kilka zdjęć z bombardowania Strefy Gazy z dnia 08-09 lipca 2014 r. [Zobacz galerię zdjęć żydowskich okrucieństw  – na stronie źródłowej tutaj]

Za: Wolna Polska (Lipiec 10, 2014)

Lider światowej młodzieży syjonistycznej żąda „więcej niż 300 palestyńskich napletków”

Izraelska armia musi stać się „mścicielem”, który „nie poprzestanie na zdobyciu 300 [palestyńskich] napletków” by zapłacić „cenę krwi”, jako zemście za ostatnie wydarzenia w Izraelu, ogłosił lider największej światowej organizacji syjonistycznej.

a

Rabin Noam Perel, sekretarz generalny World Bnei Akiva, oficjalnie największego ruchu religijnego młodzieży syjonistycznej na świecie, liczącej ponad 125.000 członków w 37 krajach, zamieścił swoje uwagi na Facebooku w ubiegłym tygodniu.

a

„Cały naród i tysiące lat historii żądają zemsty” – napisał Perel.

„Izraelski rząd zbiera się na spotkaniu zemsty, a nie na spotkaniu smutku. Pan wściekł się na widok ciał swoich synów. Rząd który z armii poszukujących robi armię mścicieli, armię która nie poprzestanie na 300 palestyńskich napletkach” – napisał Perel, nawiązując do biblijnej bajki o Dawidzie w 1 Samuel 18:23-27 (w której Dawid zabił 100 Filistynów, a ich napletki podarował królowi Saulowi jako zapłatę za pannę młodą, swoją córkę. W języku biblijnym, „Filistyni” byli nieszkańcami Palestyny, którzy zostali wysiedleni przez żydowską inwazję w czasach Mojżesza, w wyniku czego byli wrodzy, dokładnie tak jak współczesni „Palestyńczycy”, i dlatego te dwa określenia często są zamienne w dzisiejszym Izraelu).

„Za tę hańbę zapłaci krew wroga, a nie nasze łzy” – podsumował Perel.

Ten sam wpis Perel zamieścił na Facebooku World Bnei Akiva. Po otrzymaniu tysięcy lajków Perel uświadomił sobie, że rozdmuchał pozory, które syjo-liderzy mają zachować, by odwrócić uwagę od swoich prawdziwych intencji, i usunął go mówiąc, że każdy, kto krytykował jego wpis, „źle go zrozumiał”.

Rasizm Perela jest tylko kontynuacją żydowskiej teologii rasistowskiej, tak głęboko zakorzenionej w syjo-reżimie.

a

Jak czytamy na portalu World Bnei Akiva, organizacja „ma zwalczać małżeństwa mieszane i asymilację społeczną” – inaczej mówiąc, prowadzi czynną kampanię przeciwko Żydom bezczeszczącym swoją krew mieszając ją z nie-Żydami.

World Bnei Akiva również „zachęca do imigracji do Izraela poprzez pogłębianie tożsamości żydowskiej” i „wzmacnianie i łączenie narodu żydowskiego zagranicą z wartościami religijnego syjonizmu i państwem Izrael” – innymi słowy, czynnie promuje ideologię jednej lojalności, wspierającej wszelkie przejawy żydowskiego rasizmu, syjonizmu itp.

Uwagi Perela, oczywiście nie zobaczyły światła dziennego w kontrolowanych przez żydowskich rasistów mediach przeznaczonych do gojowskiej konsumpcji.

Jeszcze raz prosimy czytelnika by pomyślał jaka byłaby reakcja tych samych mediów gdyby jakiś lider grupy, powiedzmy, amerykańskiej młodzieży chrześcijańskiej, wzywał armię USA by stała się „armią mścicieli”, która „nie poprzestałaby na 300 żydowskich napletkach” by „zapłacić cenę krwi” za izraelskie okrucieństwa wobec Ameryki (takie jak np. atak na USS Liberty).

Te same kontrolowane przez żydowskich rasistów media przemilczające uwagi Perela, chwyciłyby za broń gdyby powiedział to jakiś nie-Żyd.

I jeszcze raz – jest jedno prawo dla Żydów, a inne dla znienawidzonych Gojów.

Źródło: http://davidduke.com/world-zionist-youth-leader-demands-300-palestinian-foreskins/

Dr David Duke, tłum. z j. ang. Ola Gordon.

Za: Wolna Polska (Lipiec 11, 2014)

Skip to content