Aktualizacja strony została wstrzymana

Prezes „Radio France” homoseksualnym prowokatorem

Szef publicznego Radia France Jean-Paul Cluzel, zdeklarowany homoseksualista, pozował ze swoim obecnym partnerem do kalendarza na 2009 rok. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest dla stowarzyszeń zajmujących się agresywną propagandą homoseksualną. – Ten facet to wariat – mówi oburzony Nicolas Sarkozy.

Wytatuowany osobnik w masce to szef francuskiego Radia Jean-Paul Cluzel. Czy można sobie wyobrazić p.o. Polskiego Radia Roberta Wijasa w takiej roli?

Radio France to odpowiednik naszego Polskiego Radia. Choć szefowie mediów publicznych są zwykle pod szczególnym nadzorem i rzadko pozwalają sobie na ekstrawagancje, Jean-Paul Cluzel wystąpił w obrzydliwej sesji zdjęciowej wraz ze swoim „chłopakiem”. Według gazety „Le Canard Enchaîné”, „inicjatywa” szefa „Radio France” nie spodobała się prezydentowi Nicolasowi Sarkozyemu.

Podczas spotkania 27 lutego w Pałacu Elizejskim prezydent miał powiedzieć do swoich doradców: – To nie jest godne szefa służby publicznej. Ten facet to wariat. Myśli, że może sobie na wszystko pozwolić. Jego życie prywatne, to jego sprawa. Może sobie robić, co chce, ale nie może się z tym afiszować w taki sposób – donosi gazeta.

Dochód ze sprzedaży kalendarza trafi do wyjątkowo skrajnych organizacji homoseksualistów: Stowarzyszenia Act Up oraz paryskiego Centrum Lesbijki-Geje-Bi-Trans.

MaRo

Za: Fronda.pl


.