Aktualizacja strony została wstrzymana

Biskup Willimson: Zachód sfabrykuje nowy 9-11

Biskup Richard Williamson na swoim blogu internetowym zacytował odpowiedź jakiej udzielił swojemu przyjacielowi na zadane pytanie „Co robić w obecnej sytuacji?”

Biskup Williamson odpowiada, że „Jeśli chodzi o kryzys gospodarczy, to jest to dopiero początek i ojcowie rodzin muszą zabiegać o podstawowe przetrwanie dla swoich rodzin. Mówię, że na pewno dojdzie do głodu, i dodam jeszcze, że do przelewu krwi na przedmieściach miast. Ludzie Zachodu i ich politycy są do tego stopnia oddaleni od rzeczywistości, że tylko niszczycielska trzecia wojna światowa mogłaby ich przywieść z powrotem. Wojna wydawać się im będzie jedynym możliwym wyjściem z nierozwiązywalnych problemów ekonomicznych. Ryzyko kolejnego 11 września mogącego rozpocząć wojnę, jest już fabrykowane.”

W swym blogu biskup Williamson pisze również o katastrofie w Kościele, którą był Sobór Watykański II.  „Wraz z Soborem Watykańskim II, który spowodował rozkład wiary i mózgów, oficjalny Kościół przestał walczyć z herezją”.

„Nowa era męczenników jest przed nami” – pisze bp Williamson. Dodał on, że „Dzisiejszy Kościół katolicki rozpaczliwie potrzebuje tak poważnych przyjaciół, jakich ma wrogów”. Tej powagi sytuacji „nie można udowodnić zwykłymi słowami, lecz tylko krwią”.

„Drodzy przyjaciele” – konkluduje biskup Williamson – „módlcie się na różańcu, sadźcie ziemniaki w swoich ogrodach i uczcie swoje dzieci o męczennikach Wczesnego Chrześcijaństwa.”

Biskup Richard Williamson z Bractwa św. Piusa X stał się obiektem nagonki żydowskich i filosemickich grup po tym, jak w listopadzie ubiegłego roku w udzielonym szwedzkiej telewizji wywiadzie wyraził opinię o wykorzystaniu tzw. komór gazowych w niemieckich obozach koncentracyjnych, oraz nie zgodził się z oficjalną liczbą „6 milionów” ofiar żydowskich, uważając ją za wielokrotnie zawyżoną. Opinia ta, dotycząca stricte historycznej kwestii, której dyskusja publiczna jest zabroniona, wykorzystana została do ataków na Kościół katolicki, Bractwo, a szczególnie bp. Williamsona.

Biskup Williamson we wcześniejszej swojej wypowiedzi zakwestionował oficjaną wersję wydarzeń 11 września 2001 roku, obwiniając rząd amerykański o wykreowanie tych wydarzeń.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) – www.bibula.com – na podstawie Blog bp. Richarda Williamsona Dinoscopus | Kontrewolucja


ZOB. RÓWNIEŻ:


.