Pies i skórzany strój. Wyraź homoemocje na Facebooku

Aktualizacja: 2014-06-3 9:47 am

Facebook udostępnił swoim użytkownikom nowe ikonki, dzięki którym mogą oni m.in. wyrazić swoją „dumę” z pozostawania w homozwiązku. Czego wyrazem może być obrazek brodatego mężczyzny odzianego w skórzane ubranie trzymającego w jednym ręku tęczową flagę a w drugiej psa na smyczy lepiej nie pytać.

Pies i skórzany strój. Wyraź homoemocje na FacebookuPtaszki, kotki, czy bohaterowie komiksów to już przeszłość FB wzbogaca swoją „ikonkową” ofertę o homoobrazki.

Co przedstawiają pozostałe „wesołe ikonki”? znajdziemy tam zarówno dwie matki z dwójką dzieci, parę szczęśliwych homostaruszków trzymających się za ręce, dwóch wesołych marynarzy z tęczową flagą i inne tego typu „rozkoszne” obrazki.

Znaleźć można także symbol różowego trójkąta. Ma on upamiętniać ofiary homoseksualne Trzeciej Rzeszy, w tym homoseksualne ofiary Holokaustu.

Wszystkie te „dumne” ikonki Facebook udostępnia użytkownikom za darmo.

luk

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=74891 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]