Departament stanu USA promuje homoseksualizm

Światowy Fundusz Równościowy, utworzony w 2011 r. przez ówczesną szefową amerykańskiego Departamentu Stanu Hillary Clinton, otrzymuje od prywatnych podmiotów dotacje na promocję… homoseksualnego stylu życia. Tym też oficjalnie zajmuje się amerykańska dyplomacja.

Jednym z priorytetów amerykańskiej polityki zagranicznej za czasów administracji Baracka Obamy jest promocja „praw” tzw. wspólnoty LGBT (lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów). W 2012 r. Fundusz Równościowy został zasilony kwotą 1 mln dol. przez Fundację Arcus, której dyrektorem jest Kevin Jennings – założyciel Gay Lesbian Education Network (GLSEN), organizacji promującej homoseksualizm w szkołach i na uczelniach.

Jennings przez pewien czas pracował w administracji Baracka Obamy w Departamencie Oświaty. Był odpowiedzialny za wdrażanie programu „Bezpieczna Szkoła”. Program zakładał propagowanie homoseksualnego stylu życia, w tym poprzez zakładanie w placówkach oświatowych „tęczowych” klubów i organizację homoseksualnych imprez. Jako dyrektor GLSEN Jennings decyduje o podziale dotacji, tak w przypadku samych Stanów jak i działań podejmowanych za granicą. Jego fundacja wspierana jest finansowo przez Johna Strykera, homoseksualistę, który odziedziczył firmę produkującą sprzęt medyczny.

Fundacja Arcus współpracowała z Open Society Institute George’a Sorosa, organizacją działającą na skalę globalną, w tym także w Polsce . Obydwie fundacje razem realizowały pomysł powołania Russia Freedom Fund, podmiotu mającego walczyć o „prawa” LGBT w Rosji. Fundacja Arcus zaangażowana jest też w działalność w tzw. środowiskach religijnych. Jej aktywiści starają się pozyskać przychylność działaczy i polityków związanych z grupami religijnymi.

Arcus współpracuje też z Gill Foundation, jedną z największych w Stanach Zjednoczonych organizacji pozarządowych realizujących cele homolobby, a także z Fundacją Forda.

Źródło: barbwire.com, AS.

Za: Polonia Christiana - pch24.pl (2014-05-14) | http://www.pch24.pl/departament-stanu-usa-promuje-homoseksualizm,22914,i.html

Skip to content