Lech Wałęsa uratował Obraz Matki Boskiej wiszący w toalecie

Aktualizacja: 2014-04-9 8:16 am

Tym razem, trzeba przyznać Lech Wałęsa zachował się odważnie. Jeżdżąc po najdroższych hotelach, natrafił w jednym z nich na obraz Matki Boskiej wiszący w … toalecie.

Hotel w Palermo, to tam w jednej z toalet wisiał obraz Matki Boskiej. Hotel, w którym nocował Lech Wałęsa, urządzony jest w poklasztornym budynku. Stąd prawdopodobnie obraz Matki Boskiej zawieszony nad klozetem w toalecie. Lech Wałęsa jednak nie mógł ścierpieć tego widoku i zadziałał. Jak pisze na swoim blogu: „Nie mogłem pozwolić by była w tym miejscu, postanowiłem zabrać z hotelu w Palermo Sycylia”.

Wałęsa doszedł do porozumienia z dyrekcją hotelu i zabrał Matkę Boską w podróż do Polski.

Całą podróż Wałęsa udokumentował na swoim blogu TUTAJ.

Panie prezydencie, dobrze się Pan zachował. Brawo!

Philo/Wykop.pl

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=74186 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]