ONZ propaguje cywilizację śmierci

Sekretarz Generalny ONZ uważa, że priorytetem międzynarodowej polityki powinny być „zdrowie reprodukcyjne i prawa reprodukcyjne”. Ban Ki-moon odniósł się w ten sposób do raportu Funduszu Ludnościowego Narodów Zjednoczonych (UNFPA), omawiającego proces wprowadzania w życie programu działań wytyczonego na konferencji w Kairze (1994).

Jak informuje portal lifenews.com, ważnym elementem kairskiego programu jest powiązanie rozwoju społeczeństw z tzw. prawami seksualnymi i reprodukcyjnymi. Za tymi eufemizmami kryją się w rzeczywistości m.in.: aborcja, antykoncepcja i sterylizacja. Często państwa rozwijające się, kierujące się w swej polityce konserwatywnymi wartościami i nakazami religijnymi, są zmuszane do realizacji tej polityki, w której propagowaniu bierze udział ONZ.

„Prawa seksualne i reprodukcyjne” są według Ban Ki-moona podstawowymi prawami człowieka. Sekretarz Generalny ONZ podkreślił to na spotkaniu z okazji opublikowania raportu Funduszu Ludnościowego.

UNFPA jest wpływową organizacją o zasięgu globalnym, promującą cywilizację śmierci. Powstała w 1969 r., a jej celem była „walka z przeludnieniem”. Swoje programy upowszechniania „praw seksualnych i reprodukcyjnych” realizuje w ponad 150 krajach.

Źródło: pro-life.pl, lifenews.com

pam

Za: Polonia Christiana - pch24.pl (2014-02-27) | http://www.pch24.pl/onz-propaguje-cywilizacje-smierci,21398,i.html

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content