Aktualizacja strony została wstrzymana

Obama: aborcjoniści wykonują „Bożą pracę”

„Praca, którą wykonujecie, to praca Boga” – powiedział Barack Obama w Waszyngtonie do zwolenników aborcji, którzy są członkami wspierającej go grupy Organizing for Action.

To nie pierwszy taki komentarz prezydenta Stanów Zjednoczonych. W przeszłości w mowie do wielkiej organizacji aborcyjnej Planned Parenthood mówił, że ma na dzieję, iż Bóg jej błogosławi.

„Tak długo jak musimy walczyć by zapewnić kobietom dostęp do jakościowej, przystępnej opieki zdrowotnej, tak długo jak musimy walczyć by chronić prawo kobiet do dokonywania wyboru w sprawie własnego zdrowia – pragnę, byście wiedzieli, że macie prezydenta, który będzie tam z wami, walcząc na każdym kroku tej drogi. Dziękuję, Planned Parenthood. Niech Bóg was błogosławi” – mówił wówczas Barack Obama.

Jego najnowszy komentarz jest bardzo podobny. Oto zdaniem prezydenta USA walka o prawo do zabijania własnych dzieci przez matki jest działaniem, które podoba się Bogu! Jaką religię wyznaje w takim razie Barack Obama? Wielokrotnie deklarował, że jest chrześcijaninem, ale jego słowa wskazują na coś wprost przeciwnego. Zabijanie nienarodzonych może podobać się bowiem wyłącznie diabłu.

pac/lifenews

KOMENTARZ BIBUŁY: Jeśli przyjmiemy, że lucyferyści czczą swojego boga, to rzeczywiście, wypowiedź Obamy jest prawdziwa. Ich bóg na pewno błogosławi im i wspiera działalność – aborcjonistów, wichrzycieli normalności i wszelkich wrogów porządku moralnego.

Za: Fronda.pl (26.02.2014) | http://www.fronda.pl/a/obama-aborcjonisci-wykonuja-boza-prace,34902.html

Skip to content