Magia. Cała prawda – konferencja w Krakowie

Wschodnie źródła magii, Harry Potter – co potem, co w zamian? W sobotę [7 marca br.] w Krakowie odbędzie się konferencja na temat magii i okultyzmu.

– Nie chodzi tu o straszenie, bo nie chcemy odwoływać się do emocji słuchaczy, ale o ostrzeganie, zakładające przekaz rozumowy oraz logiczną argumentację – mówi o. Aleksander Posacki, demonolog, jeden z prelegentów, który opowie o związkach Harrego Pottera z okultyzmem.

W programie ponadto m.in. świadectwo multimedialne Leszka Dokowicza oraz  byłego bioenergoterapeuty.  Ks. dr Andrzej Trojanowski, egzorcysta, współtwórca filmu „Egzorcyzmy Anneliese Michelin” opowie o magii i zniewoleniu.

Sympozjum ma upowszechniać wiedzę na tematy związane z różnego typu zagrożeniami duchowymi – informują organizatorzy. Chodzi zwłaszcza o te, które wynikają z kontaktu z demonami poprzez otwarcie się na praktyki okultystyczne.

Jest to już kolejne tego typu spotkanie. Pierwsze odbyło się Warszawie w ramach Międzynarodowych Targów Wydawców Katolickich w zeszłym roku. Pomyślane było wówczas jako impreza jednorazowa. Zainteresowanie tematem przeszło jednak wszystkie oczekiwania i to zachęciło organizatorów do dalszych działań. W maju odbyły się spotkania na Jasnej Górze, potem Gdańsku, Gliwicach, Lublinie, Warszawie i Poznaniu.

Konferencja „Magia – cała prawda” w Krakowie rozpocznie się o godz. 8:30 Mszą św. w kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej przy ul. Augustiańskiej 7. Wstęp wolny.

AJ/Kontakt

Za: Fronda.pl
„Magia. Cała prawda”


Skip to content