Wal-Mart sprzedaje poradnik dla nastolatek promujący najwulgarniejsze formy seksu

Aktualizacja: 2006-11-16 12:00 am

Wal-Mart, największa firma handlowa na świecie nie przestaje zadziwiać swoim oddaniem polityce politycznej poprawności i demoralizowania społeczeństw. W kanadyjskich sklepach Wal-Martu wprowadzona zostala do sprzedaży książka pt The Little Black Book for Girlz: A Book on Healthy Sexuality, która w sposób niezwykle obrazowy wprowadza młode dziewczęta w najbardziej obrzydliwe sposoby oddawania się zdeprawowanym formom seksu, włączając w to również stosunki analne. Książka przeznaczona dla nastolatek nie tylko namawia do uprawiania wyuzdanego seksu, ale często w sposób najbardziej oczywisty stosuje demagogiczne kłamstwa, na przyklad mówiąc, iż “tylko 10 procent populacji to osoby heteroseksualne, a 80 procent to osoby z “mieszanymi” skłonnościami bądź biseksualiści”, albo przekazując zupełnie kłamliwe stwierdzenia o “100-procentowym bezpiecznym seksie” przy zastosowaniu prezerwatyw, ignorując przy tym badania i stwierdzenia nawet Światowej Organizacji Zdrowia WHO, mówiące o co najmniej 20-procentowej nieskuteczności kondomów.

Książka reklamowana jest jako “poradnik dla nastolatek, książka nie tylko o seksie, ale i o spojrzeniu kulturowych na dziewczyny przez innych nastolatków”. Jest w niej “wszystko co chcesz wiedzieć [..] Dziewczyny nie powinny przeżyć swoich dni jako nastolatki, bez tej książki”.

W książce znajduje się mnóstwo wulgaryzmów, np. cały rozdział zatytułowany “Moje pierwsze pierdo*&%#!nie z dziewczyną”, w którym pada stwierdzenie, że “Jeśli potrzebujesz kogoś kto reprezentowałby Najświętszego Boga, to dla mnie będzie nią czarna tłusta lesba” [lesbijka]. W innym rodziale mowa jest o “bezpiecznym seksie lesbijskim” i innych najbardziej wyszukanych, wulgarnych formach “rekreacyjnego seksu”.

W 2005 roku Wal-Mart wprowadził do swoich wewnętrznych przepisów nową definicję małżeństwa i rodziny, w której znajduje się również układ parterski pomiędzy osobami tej samej płci. Zmiana ta spotkała się z gorącym przyjęciem przez lewacką organizację Human Rights Campaign. W ramach szerszego wprowadzania “różnorodności” (Diversity), czyli chorego machanizmu likwidowania naturalnych różnic w społecznościach, Wal-Mart wykupuje ogłoszenia w pismach wspierających homoseksualizm.

Liczne grupy prorodzinne wzywają do bojkotu sklepów Wal-Martu.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=729 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]