Aktualizacja strony została wstrzymana

Wal-Mart sprzedaje poradnik dla nastolatek promujący najwulgarniejsze formy seksu

Wal-Mart, największa firma handlowa na świecie nie przestaje zadziwiać swoim oddaniem polityce politycznej poprawności i demoralizowania społeczeństw. W kanadyjskich sklepach Wal-Martu wprowadzona zostala do sprzedaży książka pt The Little Black Book for Girlz: A Book on Healthy Sexuality, która w sposób niezwykle obrazowy wprowadza młode dziewczęta w najbardziej obrzydliwe sposoby oddawania się zdeprawowanym formom seksu, włączając w to również stosunki analne. Książka przeznaczona dla nastolatek nie tylko namawia do uprawiania wyuzdanego seksu, ale często w sposób najbardziej oczywisty stosuje demagogiczne kłamstwa, na przyklad mówiąc, iż „tylko 10 procent populacji to osoby heteroseksualne, a 80 procent to osoby z „mieszanymi” skłonnościami bądź biseksualiści”, albo przekazując zupełnie kłamliwe stwierdzenia o „100-procentowym bezpiecznym seksie” przy zastosowaniu prezerwatyw, ignorując przy tym badania i stwierdzenia nawet Światowej Organizacji Zdrowia WHO, mówiące o co najmniej 20-procentowej nieskuteczności kondomów.

Książka reklamowana jest jako „poradnik dla nastolatek, książka nie tylko o seksie, ale i o spojrzeniu kulturowych na dziewczyny przez innych nastolatków”. Jest w niej „wszystko co chcesz wiedzieć [..] Dziewczyny nie powinny przeżyć swoich dni jako nastolatki, bez tej książki”.

W książce znajduje się mnóstwo wulgaryzmów, np. cały rozdział zatytułowany „Moje pierwsze pierdo*&%#!nie z dziewczyną”, w którym pada stwierdzenie, że „Jeśli potrzebujesz kogoś kto reprezentowałby Najświętszego Boga, to dla mnie będzie nią czarna tłusta lesba” [lesbijka]. W innym rodziale mowa jest o „bezpiecznym seksie lesbijskim” i innych najbardziej wyszukanych, wulgarnych formach „rekreacyjnego seksu”.

W 2005 roku Wal-Mart wprowadził do swoich wewnętrznych przepisów nową definicję małżeństwa i rodziny, w której znajduje się również układ parterski pomiędzy osobami tej samej płci. Zmiana ta spotkała się z gorącym przyjęciem przez lewacką organizację Human Rights Campaign. W ramach szerszego wprowadzania „różnorodności” (Diversity), czyli chorego machanizmu likwidowania naturalnych różnic w społecznościach, Wal-Mart wykupuje ogłoszenia w pismach wspierających homoseksualizm.

Liczne grupy prorodzinne wzywają do bojkotu sklepów Wal-Martu.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

 

Za: materiałów redakcyjnych