Aktualizacja strony została wstrzymana

UK: Parlamentarzysta wnosi o zamknięcie katolickiej strony internetowej

Brytyjski parlamentarzysta John Mann z obecnie rządzącej socjalistycznej Partii Pracy, wniósł pod obrady parlamentu wiosek (Early Day Motion – EDM) o zamknięcie strony internetowej prezentującej tradycyjnie katolicki punkt widzenia.

Wniosek numer EDM 917 wnosi o zamknięcie strony www.catholicvoice.co.uk, która, zdaniem parlamentarzysty, „prowadzona jest przez znanego faszystę”, jest „antysemicka” i „dążąca do wzniecania nienawiści przeciwko żydowskim środowiskom”. John Mann we wniosku stwierdza, że ustalono, iż strona jest prowadzona przez brytyjskiego dostawcę internetowego Plusnet, co „kłóci się z warunkami umowy tej firmy”, oraz że jest dostępna „dla wszystkich na całym świecie”. „Wnoszę aby firma Plusnet zakazała udzielania usługi tej stronie, aby wycofano rejestrację strony oraz o to, aby ci którzy piszą na tej stronie, prowadzą ją i załadowywują na nią pełne nienawiści treści, ponieśli pełne konsekwencje prawne.” – pisze John Mann.

49-letni John Mann jest przewodniczącym Parlamentarnego Komitetu do walki z Antysemityzmem (The Parliamentary Committee against Antisemitism).

Próba połączenia się ze stroną catholicvoice („Głos katolicki”)  nie powiodła się, gdyż już teraz, bez rozpatrywania wniosku parlamentarnego i odpowiedniego procesu, strona okazuje się być nieczynna.

Na stronie dostępne były liczne materiały z zakresu walki Kościoła z wpływami masonerii (np. dokumenty najwyższej loży włoskiej, która opracowała dokument znany jako Alta Vendita, określający plan zniszczenia Kościoła katolickiego), przedstawiała przykłady postępującej judaizacji Kościoła i ukazywała procesy judaizacji chrześcijańskich społeczeństw.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) – www.bibula.com na podstawie EDMI ParliamentThe Parliamentary Committee against AntisemitismSkip to content