Danuta Wałęsa: Sama musiałam kupić sobie prezent

Aktualizacja: 2013-12-27 8:32 pm

Były prezydent Lech Wałęsa nie kupuje prezentów, nie pomaga w przygotowaniu świątecznych potraw i nie śpiewa kolęd. Jego żona Danuta prezent pod choinkę musiała kupić sobie sama.

Danuta Wałęsa w rozmowie z Radiem Gdańsk wyznałą, że sama musiała przygotować wszystkie świąteczne potrawy. “Ostatnio raczej się nie włącza do kuchennych prac” – powiedziała o swoim mężu, Lechu Wałęsie. 

Jak się okazuje, kolęd były prezydent także nie śpiewa. “Mąż raczej nie śpiewa, nawet tych najbardziej znanych. Czasem lubi skrytykować, ale sam nie śpiewa. Mówi, że nie ma głosu” – dodała. 

Nie lepiej jest z prezentami. “Mąż nigdy nie jest z nich zadowolony. Po pierwsze nie wiem, co by chciał, a po drugie on w ogóle ciągle jest niezadowolony” – żaliła się Danuta Wałęsa. Ją z kolei cieszy wszystko, „nawet krem do rąk”. Pani Danuta ten wymarzony prezent – jak przyznała – musiała sobie kupić sama.

Beb/Radio Gdańsk/Fakt.pl

KOMENTARZ BIBUŁY: Za komentarz niech posłużą komentarze internautów zamieszczone pod wpisem:

bogdanusn Gru 27, 2013, 4:37 po południu

A czy pana Wałęsę cieszą Święta Bożego Narodzenia. Malkontenta nic nie cieszy, prócz własnego JA.

Konkwistador Gru 27, 2013, 5:13 po południu

Jeśli pan Bolek na święta ani przez chwilę nie pomoże żonie w przygotowaniach oraz, pomimo obfitości pieniędzy, nie raczy kupić najdrobniejszego nawet prezentu – choćby po to, by pokazać swojej kobiecie, że o niej myśli i pamięta – to znaczy, że nic ze świąt nie rozumie i jest jak zwykle zapatrzony w siebie, zamiast ofiarować się najbliższej rodzinie.

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=72354 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]