Amerykańskie CDC potwierdziło, że pederaści są odpowiedzialni za epidemię HIV

Aktualizacja: 2013-07-12 8:57 pm

Amerykańskie Centrum Kontroli Chorób (CDC) po raz kolejny ostrzegło, że liczba zakażonych wirusem HIV osiągnęła rozmiary epidemii. Winni temu stanowi rzeczy są pederaści.

 – Homoseksualni i biseksualni mężczyźni pozostają w epicentrum epidemii HIV/AIDS – twierdzi szef CDC, Jonathan Mermin.

CDC podało, że podczas gdy homoseksualiści stanowią jedynie niewielki procent populacji mężczyzn (4 proc.), to jednak wśród mężczyzn współżyjących z innymi mężczyznami (MSM)obserwuje się wzrost o trzy czwarte wszystkich nowych zakażeń wirusem HIV. W 2010 r. przypadało na nich prawie dwie trzecie (63 proc.) wszystkich nowych zakażeń (29 tys. 800).

„Mężczyźni, którzy uprawiają seks z mężczyznami pozostają grupą najsilniej dotkniętą HIV w Stanach Zjednoczonych” – można przeczytać w specjalnym raporcie.

Amerykańskie media donoszą, że jak tak dalej pójdzie, to połowa obecnie nastoletnich pederastów – zanim osiągnie 50. rok życia (o ile dożyją) – będzie nosicielami wirusa HIV.

CDC odnotowało wyraźny wzrost zachorowań na wirusa HIV wśród najmłodszych homoseksualistów w wieku od 13. do 24. lat. Liczba zakażonych wzrosła z 7 tys. 200 w 2008 roku do 8 tys. 800 w 2010 roku (o 22 proc.).

Najbardziej zagrożeni zakażeniem są czarni pederaści. Przypada na nich ponad 55 proc. nowych zakażeń wśród młodych MSM.

„Nowe szacunki CDC pokazują, że Afroamerykanie nadal są najbardziej dotknięci HIV- em w Stanach Zjednoczonych”.Raport stwierdza, że „podczas gdy Murzyni stanowią około 14 procent całkowitej populacji USA, na nich przypada prawie połowa (44 proc.) wszystkich nowych zakażeń HIV w 2010 r. (20 tys. 900).

Częstość występowania HIV wśród czarnych była prawie osiem razy wyższa niż wśród białych – 68,9 v. 8,7 na 100 tys. ludności”.

Jednakże całkowita liczba infekcji jest najwyższa wśród białych: przypada na nich 11 tys. 200 nowych zakażeń HIV wśród MSM, na czarnych MSM  – 10 tys. 600 i na latynoskich MSM  – 6 tys. 700”.

Mimo niepokojących danych, amerykańskie stowarzyszenia pederastów nadal koncentrują się na walce o upowszechnienie skandalicznych praktyk, nie podejmując żadnych inicjatyw mających pomóc w walce z epidemią HIV.

CDC zasugerowało, że aby ochronić się przed zakażeniami wirusem HIV i AIDS wskazana jest … abstynencja. „Najpewniejszym sposobem uniknięcia zakażenia jest powstrzymanie się od seksu” – czytamy w raporcie. CDC zaleca także m.in. wierność i pozostawanie w stałym związku.

Źródło: LSN, AS.

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=69450 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]