Ludobójstwo o „znamionach” uboju rytualnego – a jednak !!!

Aktualizacja: 2013-07-12 2:20 pm

UWAGA – ilustracje są naprawdę drastyczne ! Kto nie wie jak wyglądał polski Wołyń w 1943 , lepiej niech weźmie głęboki oddech …

Właśnie dowiedziałem się, że to jednak nie było LUDOBÓJSTWO, bo tak przegłosował SEJM.

POLSKI SEJM !!!

Niech was piekło pochłonie ! Źywcem !

SZUAN

 

 

 

Panowie i Panie, z Platformy i od Palikota – jeżeli to nie było ludobójstwo, może zagłosujecie za pojęciem „Ubój rytualny” , który tak popieracie ? To dopiero by był kompromis !

Nie potrzeba już słów i opisów. Wystarczą cytaty. Takie jak ten posła Tyszkiewicza. Ani nie jedyny, ani nie najważniejszy, ale dla przykładu wystarczający. Pamiętajmy tylko, że tymi samymi słowami pouczają nas inni – od prezydenta, przez marszałek sejmu, doradców historycznych i innych zwolenników „umiarkowania”  

Poseł Tyszkiewicz (PO ) – “to jest próba manipulowania polskim Sejmem i powinniśmy się umiejętnie od niej dystansować”.

Zatem pośle Tyszkiewicz, proponuje – weź ty się sam zdystansuj , ale najpierw zobacz jak wyglądał ten „dialog” podzielonych. Najczęściej siekierami , widłami i bagnetami.

„ Nie możemy zamykać oczu na sąsiedztwo z Ukrainą i powinniśmy, myśląc o przeszłości, używać słów w taki sposób, by nie zamykać dialogu o przyszłości”

To  ja też zaproponuję używać słów odpowiednich do sytuacji – „Ubój rytualny na Wołyniu w 1943 , sejmowa uchwała kompromisowa”. Może być ?

A ja mam gdzieś kompromis oparty o strach, o brak pamięci, o brak szacunku dla mordowanych !

Zamiast udawania „potrzeby kompromisu”  nie lepiej wystąpić o ściąganie sprawców ? Izrael morderców swoich obywateli ściga do dziś po całym świecie !

A nie lepiej w ramach pojednania wystąpić o godny pochówek pomordowanych ? Ich kości do dziś wystają z ziemi !

A nie lepiej pokazać , że Polska ma swoją wartość, i o swoich obywatelach pamięta i nie pozwoli zbrodni przemilczać ? Czekać mamy , aż kolejny sejm zgodzi się na powtórkę, bo nikt już o Polaków nie dba ?!

SZUAN

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=69443 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]