Brooklyn: Mandat dla rabina za rozdawanie alkoholu w miejscu publicznym

Aktualizacja: 2009-02-21 4:41 pm

Policja patrolująca brooklyńską dzielnicę Crown Heights ukarała mandatem rabina Yekutiel Rapp, który rozdawał w miejscu publicznym alkohol.

Po zwróceniu rabinowi uwagi, policjant oddalił się, jednak za chwilę wrócił i zauważył, że napomniany nie zaprzestał rozdawania alkoholu, rozśpiewanej i roztańczonej grupie Żydów z lokalnej synagogi.

Posiadanie otwartej butelki alkoholu, picie alkoholu oraz rozdawanie alkoholu w miejscu publicznym bez posiadania odpowiedniego zezwolenia, jest karane mandatem w wysokości 100 dolarów.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) na podstawie: CrownHeights

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=6923 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]