Aktualizacja strony została wstrzymana

Nasze antysemickie matki, nasi ojcowie

Świat już wie. Jeszcze tylko Polakom trzeba wbić do głów, jaką antysemicką swołoczą były nasze matki i nasi ojcowie.

1. Telewizja Polska pokaże niemiecki film „Nasze matki i nasi ojcowie” z wątkiem o polskich partyzantach-antysemitach z AK, TvP wspomoże w ten sposób dzieło mające nas Polaków przekonać i upewnić, jaką to antysemicką swołoczą były nasze matki i nasi ojcowie.

2. Świat już od dawna dobrze wie, że były polskie obozy koncentracyjne, obozy zagłady w Polsce, naziści w Polsce, getta w Polsce, Holocaust w Polsce. Świat już zna Jedwabne, już wie, że byli morderczy polscy sąsiedzi, którzy w trzydziestu, uzbrojeni w orczyki okrążyli i zapędzili do stodoły 1500 Żydów. To wszyscy już na świecie wiedzą, nawet prezydent Obama wie, że obozy koncentracyjne były polskie.

Teraz świat uzyskuje dodatkowy obraz, jakimi draniami były poskie matki i polscy ojcowie. Gdy polscy partyzanci zatrzymali pociąg z Żydami, to z obrzydzeniem odesłali go precz. Kto tych Żydów wiózł i gdzie – z filmu dokładnie nie wynika. Wiadomo tylko, że polscy partyzanci mogli uratować Żydów (nie bardzo wiadomo przed kim, ale nie chcieli, bo ich nienawidzili szczerą, wyssaną z mlekiem matki tradycyjną polską, antysemicką nienawiścią.

Owszem, byli też i sprawiedliwi Polacy wsród nardów świata, ale ilu? Pięć czy sześć tysięcy na trzydzieści pięć milionów? To tylko wyjątki potwierdzające regułę o powszechnym, masowym polskim antysemityzmie. Polacy po prostu przez wieki sprowadzali do siebie miliony Żydów, żeby miec kogo nienawidzieć, a nastepnie wymordować.

Co innego Niemcy, na przykład taki Schindler, który mógł oddać do gazu tysiąc darmowych robotników ze swojej fabryki, a nie oddał. Albo porucznik Hozenfeld, który mógł w ruinach Warszawy zastrzelic Szpilmana, a nie zastrzelił. Prawda, że bohater? O tym się filmy oscarowe produkuje.

3. Nieocenioną działalność na polu propagowania polskiego antysemitycmu prowadzi od lat „Gazeta Wyborcza”. – Polacy wydali Żydów żandarmom, żandarmi ich zatrzelili – opisuje GW tragedię zamordowanej na Podlasiu ukrywanej na podlaskiej wsi żydowskiej rodziny. Gazeta nie pisze, że bandyci wydali zydowską rodzinę Niemcom, nie – pisze, że Polacy wydali te rodzinę żandarmom. Polacy to mordercy, denuncjatorzy, a żandarmi – nie wiadomo kto. Po prosu żandarmi w Polsce.

Ale to wszystko mało, jeszcze część polskiego społeczeństwa się opiera i nie chce się przyznać, ze nasze matki i nasi ojcowie to były typy spod najgorszej, antysemickiej ciemnej gwiazdy. Trzeba im to wić do głowy przy pomocy niemieckiego, antypolskiego filmu.

I telewizja publiczna będzie wbijać…

Janusz Wojciechowski

Za: Januszo Wojciechowski blog (10 czerwca 2013) | http://januszwojciechowski.blog.onet.pl/2013/06/10/nasze-antysemickie-matki-nasi-ojcowie/

Skip to content