“Dni Gejowskie” w… Disneylandzie

Aktualizacja: 2013-05-24 10:14 am

Po raz kolejny aktywiści ruchu homoseksualnego przeprowadzą promocję ich ideologii na terenie Walt Disney World w Orlando – obiektu przeznaczonego głównie dla dzieci. Podobna impreza będzie mieć miejsce także w Las Vegas.

W parku rozrywki dla dzieci z rodzicami „imprezy” o homoseksualnym charakterze organizowane są od roku 1991. Jak przyznają homoaktywiści, początki były skromne, ale dzięki stałemu zaangażowaniu i przemyślanej strategii „Dni Gejowskie” stały się jedną z najważniejszych takich imprez. W ich trakcie regularnie dochodzi do kampanii „walki z homofobią”, w tym poprzez rozpowszechnianie materiałów „edukacyjnych” i promocyjnych nieletnim. Fakt ten wzbudza szczególny sprzeciw ze strony rodziców – protest przeciwko takim praktykom można wyrazić drogą mailową, za pomocą specjalnie w tym celu przygotowanej strony internetowej.

Jak chwalą się organizatorzy, w trakcie tej imprezy aktywiści posiadali każdego roku okazję do oddziaływania na dziesiątki tysięcy ludzi. W programie, poza imprezami w basenie, przewidziano także występy tancerzy i tancerek w odważnych układach oraz „koncerty” dla osób w wieku powyżej 18 lat. Wszystko to w miejscu kojarzącym się z radością i niewinnością dzieciństwa.

„Dni” w Orlando trwać będą od 28 maja do 3 czerwca i na co liczą organizatorzy, oraz pozyskani lokalni partnerzy, mają się okazać komercyjnym sukcesem. Już dziś jest to jedna z największych takich imprez na świecie.

Od dłuższego czasu Amerykanie, którym drogie są wartości chrześcijańskie, nie ustają w krytyce tej inicjatywy. Od ośmiu lat prowadzony jest bojkot, wiele rodzin unika odwiedzania parku w miesiącach, w których ma miejsce to wydarzenie. Nad samym terenem przelatują regularnie samoloty z banerami, ostrzegającymi przed zagrożeniami dla dzieci i rodziny. Jak zauważają komentatorzy, jeden z hoteli, uchodzących za oficjalnego „partnera” Dni Gejowskich przygotowuję specjalną „ofertę” dla swoich gości, od zabawek erotycznych do testów na obecność chorób przenoszonych drogą płciową.

źródło: americaneedsfatima.org

mat

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=68543 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]