Aktualizacja strony została wstrzymana

Biden: żydowscy przywódcy stoją za homoseksualnymi „małżeństwami”

Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, Joe Biden, wychwala żydowskich przywódców za to, iż pomogli zmienić nastawienie Amerykanów do „małżeństw” miedzy zboczeńcami i innych kwestii.

Biden twierdzi, iż kultura i sztuka wpływają na poglądy ludzi. Cytuje społeczne media oraz stary serial telewizji NBCTV „Will and Grace” jako przykłady czynników, które wpłynęły na zmianę nastawienia do homoseksualnych „małżeństw”.

Biden mówi, cytat: „Pomyślcie – za tym wszystkim, jestem gotów się założyć, że za 85% tych zmian, czy to w Hollywood, czy w mediach socjalnych, stoi działalność żydowskich liderów gospodarczych”.

Biden twierdzi, że wpływ [żydowskich liderów] jest ogromny i że zmiany [w społeczeństwie] były na lepsze.

Biden przemawiał we wtorek wieczorem na miesięcznym przyjęciu urządzanym przez Jewish American Heritage [Żydowsko-Amerykańskie Dziedzictwo] goszczone przez Democratic National Committee [Narodowy Komitet Demokratów]. Powiedział, że żydowskie wartości są zasadniczą częścią składową amerykańskiej tożsamości [To widać, słychać i czuć – admin]

Za http://abcnews.go.com

Wolne tłumaczenie gajowego Maruchy.

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2013-05-24)

 

Wiceprezydent USA: wartości żydowskie i homoseksualne na sztandarach

Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, Joe Biden podziękował liderom żydowskim za pomoc w zmianie postawy Amerykanów w sprawie „małżeństw gejów i innych problemów”.

Biden docenił postawę Żydów, którzy „mają dużo do powiedzenia w Hollywood”. Wiceprezydent powołał się na propagowane przez nich programy kulturalne, filmy i sztukę, które zmieniły stanowisko obywateli amerykańskich wobec „małżeństw tej samej płci.”

Amerykański przywódca cytował media społecznościowe i seriale nadawane przez NBC np. „Will and Grace.” Wg wiceprezydenta, Żydzi, kierujący mediami społecznościowymi i mający najwięcej do powiedzenia w branży filmowej w Hollywood w „85 procentach przyczynili się do zmiany postawy w sprawie małżeństw homoseksualnych.”  Biden zauważył, że ten wpływ był „dobry.”

Swoje uwagi wiceprezydent wygłosił w ub. wtorek na spotkaniu zorganizowanym przez Krajowy Komitet Demokratów z okazji Miesiąca Pamięci Żydowskiego Dziedzictwa. Biden potwierdził, że „żydowskie wartości” w istotny sposób ukształtowały Amerykanów i wciąż są bardzo ważne.

Źródło: yahoo.com, AS.

Za: Polonia Christiana – pch24.pl (2013-05-29)

 

.