Aktualizacja strony została wstrzymana

Europa płonie – dziś przegrała propaganda

W Wielkiej Brytanii zabito żołnierza z okrzykiem „Allahu Akhbar”, zaś w Sztokholmie rozpoczęła się regularna bitwa. Media oczywiście wyciszają temat, aczkolwiek „cośtam” można się dowiedzieć. Temat zamieszek jednak jest przedstawiany jakoby była to niewyobrażalnie rzadka rzecz! Jak jest naprawdę?

Po pierwsze Cypr. Tam co i rusz grupy demonstrantów manifestują swoje niezadowolenie, czasem doprowadzając do starć. Po drugie – Grecja. Media o tym nie mówią, ale tam ciągle demonstranci co i raz mają starcia z policją. Podobnie Portugalia i Hiszpania. Obecnie we Włoszech trwają demonstracje, zaś policja uzbrojona w tarcze i pałki patroluje kilka miast.

Teraz doszła Wielka Brytania i Szwecja – kraje będące istną forpocztą tolerancji i polityki multikulti. W Wielkiej Brytanii z okrzykiem „Allah Akhbar” ścięto głowę Brytyjskiego mężczyzny, bo „jako żołnierz zabijał muzułmanów”. W ramach odwetu w nocy zbezczeszczono meczet w Kencie, próbowano także podpalić meczet w hrabstwie Essex.

Widać na wyspach szykuje się wojna z imigrantami, którzy – przypomnijmy – domagają się wydzielenia specjalnych stref, gdzie panować będzie prawo szariatu. Inaczej mówiąc – domagają się odłączenia części terytoriów od Wielkiej Brytanii.

W Szwecji z kolei już trwa regularna wojna – cztery dni temu w Sztokholmie wybuchły zamieszki, które miały być odwetem za zastrzelenie przez policję 69 letniego mężczyzny. Akcja przygotowana została ponoć przez organizację, która pobierała dotacje od państwa! Obecnie walki ogarnęły cały Sztokholm i okolice, dodatkowo dzisiaj rozszerzyły się na miasto Malmoe.

Tym oto sposobem skompromitowały się trzy propagandy. Pierwszą jest propaganda tolerancji i Unii Europejskiej jako miejsca pokoju i zgody. Chociaż to już nie od dzisiaj wiadomo. Drugą jest propaganda Islamu, która mówi, że „Islam jest religią pokoju”. Trzecią zaś jest propaganda multikulti – w ostatnich dniach cały świat może zobaczyć, do czego prowadzi usilne promowanie napływu imigrantów, przy jednoczesnym wynaradawianiu kraju i mordowaniu własnych dzieci.

W internecie na wielu stronach huczy aż od antyislamskich haseł. Ludzie teraz na głos mówią to, czego przedtem się bali – multikulti prowadzi do tragedii. Zaś usilne sprowadzanie imigrantów oraz stwarzanie coraz gorszych warunków do zakładania rodzin przez rodzimych mieszkańców państw zaczyna być w końcu dostrzegalne. Widać wbrew propagandzie, ludzie nadal chcą żyć normalnie.

Pozostaje być wdzięcznym Bogu za to, że Islam nie jest jeszcze na takim etapie rozwoju w Polsce, co u naszych północnych sąsiadów, którzy muszą walczyć z wrogiem we własnej stolicy. Kończąc powiem tylko, że mamy istną ironię dziejów – niegdyś wikingowie w szczytowym okresie najeżdżali arabskie ziemie, plądrowali ich świątynie i łupili majątki. W XXI wieku role się odwróciły – potomkowie niegdyś dumnych wikingów są oblegani przez wyznawców religii mahometańskiej.

reign_77

Za: niepoprawni.pl (24 maj, 2013) | http://niepoprawni.pl/blog/6558/europa-plonie-%E2%80%93-dzis-przegrala-propaganda

Skip to content