Niemieccy “Zieloni” finansowali ruchy pedofilskie

Aktualizacja: 2013-05-14 12:42 pm

W latach 80-tych Zieloni, prowadzący działalność na terenie Republiki Federalnej Niemiec, finansowali wewnątrzpartyjną “Federalną Grupę Roboczą Homoseksualiści, Pederaści i Transseksualiści” (BAG SchwuP), donosi po dotarciu do potwierdzających tę informację dokumentów, “Der Spiegel”.

O ile dzisiejsze władze Zielonych wyraźnie odcinają się od ówczesnej działalności określając ją jako marginalną, o tyle dawni działacze potwierdzają pedofilskie dążenia partii. Sam Cohn-Bendit, którego fantazje pedofilskie opisywaliśmy niedawno, twierdzi, że postulat obniżania wieku dopuszczalności aktów seksualnych był “mainstreamową opinią u Zielonych”.

Były członek BAG SchwuP, Karl Hartmann podkreśla natomiast, że “Zieloni” byli wówczas jedyną nadzieją dla pedofilii. Miało to odzwierciedlenie w symbolach, którymi się otaczali (logo starszego mężczyzny obłapującego dwuznacznie chłopca) oraz w reklamie, która w 1983 opublikowana w jednym z gejowskich pism, zachęcała do legalizacji seksu z dziećmi. Oczywiście bez przemocy i jakichkolwiek zależności.

MCC/gosc.pl

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=68411 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]