Postkomuniści świętują 1 maja razem z… PiS-em

Aktualizacja: 2013-05-5 10:14 am

1 maja komuniści spod znaku SLD przemaszerowali ulicami Warszawy. Również w wielu innych miastach w Polsce odbyły się uroczystości organizowane w większości przez środowisko tej partii. Tego samego dnia w mieście Źywiec w uroczystościach święta Pracy wzięli udział przedstawiciele … Prawa i Sprawiedliwości.

Przewodniczący miejscowych struktur PiSu świętował 1 maja wraz z politykami SLD

Na żywieckim rynku uroczystościom pierwszomajowym przewodził wiceprzewodniczący Rady Powiatowej SLD Adam Zoń. Obecny był także przewodniczący klubu radnych PiS Wiesław Setla, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jan Jafernik z PiS. Był także popierany przez PiS starosta żywiecki Andrzej Zieliński. Czy w Polsce jest więcej takich przypadków? Dlaczego przedstawiciele partii określającej się jako antykomunistyczna biorą udział w obchodach spadkobierców PZPR? Bo to, że wielu byłych członków PZPR może znaleźć dzisiaj miejsce PiSie nie jest niczym nowym. Jest to dowód na to, że PiSu nie trzeba demaskować. Sami sobie przeczą, sami udowadniają po której stronie stoją. Podczas uroczystości powiewały biało-czerwone barwy. Obok nich można było zobaczyć flagi unii europejskiej.

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=68288 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]