Polska: Wizyta bp. Alfonsa de Galarrety FSSPX

Aktualizacja: 2013-04-9 2:32 pm

Na początku kwietnia w Polsce przebywał bp Alfons de Galarreta. W niedzielę 7 kwietnia w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Warszawie-Radości Jego Ekscelencja odprawił Mszę św. i udzielił bierzmowania grupie 29 wiernych – młodzieży i dorosłych. Po zakończeniu celebracji biskup spotkał się z bierzmowanymi oraz z ich rodzinami, potem został podjęty obiadem przez księży posługujących w przeoracie św. Piusa X, a popołudniu wygłosił konferencję dla wiernych, której tematem wiodącym były relacje pomiędzy Bractwem Kapłańskim Św. Piusa X a Stolicą Apostolską.

Bp Alfons de Galarreta

Biskup Alfons de Galarreta

Bp Alfons de Gallareta sprawuje Mszę św. w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Warszawie-Radości

Biskup Alfons de Gallareta sprawuje Mszę św. w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia N.M.Panny w Warszawie-Radości

Bp de Galarreta w otoczeniu nowo bierzmowanych

Biskup de Galarreta w otoczeniu nowo bierzmowanych

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=67969 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]