1500 dzieci zabijanych jest w Chinach, co godzinę

330 milionów aborcji dokonano od 1971 roku w Chinach – wynika ze wstrząsającego raportu tamtejszego ministra zdrowia. Rocznie zatem w Państwie Środa zabijanych jest 13 milionów dzieci.

Te dane pokazują skalę aborcyjnego mordu w jednym tylko kraju. Od 1971 roku, kiedy w Chinach wprowadzono politykę jednego dziecka zamordowano tam 330 milionów osób (dla porównania cała druga wojna światowa pochłonęła ponad 70 milionów ofiar, a Holokaust – w zależności od opinii historyka – od półtora miliona do maksymalnie sześciu). Rocznie zatem w wyniku eksterminacyjnej polityki władz chińskich ginie tam 13 milionów dzieci, a co godzinę 1500 najsłabszych osób. W wyniku prowadzonej przez władze chińskie polityki wysterylizowano też – często przymusowo – 200 milionów mężczyzn i kobiet

Polityka jednego dziecka zakłada, że para może mieć tylko jedno dziecko. W regionach wiejskich niekiedy wydaje się zgodę na drugie, jeśli pierwsze było dziewczynką. Jeśli zaś para zajdzie w ciążę, to często dokonuje się przymusowych aborcji, także w ostatnich dniach ciąży, a także przymusowo sterylizuje się kobiety. Pary, które nie podporządkowują się prawu są karane gigantycznymi grzywnami, które często kilkakrotnie przewyższają roczne zarobki.

TPT/LSN

Za: Fronda.pl (19.03.2013) | http://www.fronda.pl/a/1500-dzieci-zabijanych-jest-w-chinach-co-godzine,27005.html

Skip to content