1500 dzieci zabijanych jest w Chinach, co godzinę

Aktualizacja: 2013-03-25 10:58 am
330 milionów aborcji dokonano od 1971 roku w Chinach – wynika ze wstrząsającego raportu tamtejszego ministra zdrowia. Rocznie zatem w Państwie Środa zabijanych jest 13 milionów dzieci.

Te dane pokazują skalę aborcyjnego mordu w jednym tylko kraju. Od 1971 roku, kiedy w Chinach wprowadzono politykę jednego dziecka zamordowano tam 330 milionów osób (dla porównania cała druga wojna światowa pochłonęła ponad 70 milionów ofiar, a Holokaust – w zależności od opinii historyka – od półtora miliona do maksymalnie sześciu). Rocznie zatem w wyniku eksterminacyjnej polityki władz chińskich ginie tam 13 milionów dzieci, a co godzinę 1500 najsłabszych osób. W wyniku prowadzonej przez władze chińskie polityki wysterylizowano też – często przymusowo – 200 milionów mężczyzn i kobiet

Polityka jednego dziecka zakłada, że para może mieć tylko jedno dziecko. W regionach wiejskich niekiedy wydaje się zgodę na drugie, jeśli pierwsze było dziewczynką. Jeśli zaś para zajdzie w ciążę, to często dokonuje się przymusowych aborcji, także w ostatnich dniach ciąży, a także przymusowo sterylizuje się kobiety. Pary, które nie podporządkowują się prawu są karane gigantycznymi grzywnami, które często kilkakrotnie przewyższają roczne zarobki.

TPT/LSN

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=67598 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]