Nowy Jork: Uniewinniony po 23 latach więzienia na drugi dzień dostał ciężkiego zawału serca

Aktualizacja: 2013-03-25 10:55 am

David Ranta 8 lutego 1990 roku  został uwięziony za zabójstwo rabina Chaskel Werzbergera. Po 23 latach więzienia okazało się, że morderstwa dokonał nie on a bandyta uciekający po nieudanym napadzie.

Zwolniony w czwartek 21 marca David Ranta na drugi dziń wolności dostał poważnego zawału serca. W szpitalu powiedział dziennikarzom, że wolność po tylu latach więzienia okazała się dla niego zbyt emojonalna.

Za: The New York Times, http://www.nytimes.com

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=67595 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]