Imperium szatana w pełnej krasie

Aktualizacja: 2013-03-21 9:55 am

Natychmiast po ukonstytuowaniu się nowego rządu w Izraelu z oficjalną wizytą zjawił się tam prezydent Stanów Zjednoczonych Barak Obama. Do tego momentu wstrzymywał się on z pierwszą zagraniczną wizytą w drugiej kadencji, zapewne słusznie rozumując, że dopiero po ukształtowaniu się w Tel Avivie  nowej władzy, jest sens wybieranie się doń po bezpośrednie instrukcje. Prezydenta nazwano tam „ukochanym gościem”, a on w zamian zadeklarował po raz kolejny „ niezachwiane wsparcie Izraela”[i] [ii].   Pozostaje, więc tylko poczekać na informacje, jakie to życzenia nowi/starzy przywódcy Izraela będą mieć w stosunku do prezydenta. Zapewne nie dowiemy się tego bezpośrednio z mediów, ale pośrednio poprzez działania „jedynego supermocarstwa” na światowej arenie.

O ile woal tajemnicy częściowo okrywa jeszcze działania zachodniej części Imperium Euroatlantyckiego (US&UE), czyli Stanów Zjednoczonych, o tyle nikt gotowy choćby na minimalny wysiłek intelektualny, nie może mieć cienia wątpliwości, czym tak naprawdę jest i do czego zmierza Unia Europejska. Opinie na tent temat, wychodzące z ust prostych ludzi z ulicy, przebijają się nawet przez oficjalne media imperium[iii].

To, że ludzie krzyczą przysłowiowe „król jest nagi” nie zraża przywódców unijnych i jej szatańskich elit we wdrażaniu zleconych im programów.

 „Polski” minister spraw zagranicznych Radek Sikorski wyraził opinię, że III RP znajdzie się w strefie euro już podczas następnej kadencji Sejmu[iv].

Wielko-niemiecki minister finansów Wolfgang Schaube uzasadnił unijną ideę rabunku kont bankowych klientów tym, że w przeciwnym wypadku straty banków musieliby pokrywać podatnicy. W głowie pana ministra nawet nie zaświtała myśl, że swoje straty mogliby pokrywać sami bankierzy.

Rządząca nami eurobanda nie po raz pierwszy i (niestety) nie po raz ostatni udowadnia, że nie zawaha się przed niczym, że ma w głębokiej pogardzie wszelkie prawa, a nawet własne deklaracje. Unijne „prawo” gwarantuje depozyty kont do wysokości 100 tysięcy euro.  W zamian władcy próbują ekspropriacji tychże. Mało tego demonstrują oni coraz częściej swą monstrualną głupotę, bo tylko skończony idiota, w taki sposób może próbować rozwiązywać cypryjskie problemy.

Na razie na Cyprze banki pozostają zamknięte dając Europie przedsmak tego, co będzie się działo w momencie nieuniknionego rozpadu „ekskluzywnego klubu bogatych”.

Imperium szatana w swych gorączkowych wysiłkach do jak najszybszego osiągnięcia zamierzonych celów ukazuje coraz bardziej przerażonym obywatelom swe prawdziwe oblicze.

Ignacy Nowopolski


[i] http://pl.euronews.com/2013/03/20/obama-ukochanym-gosciem-w-izraelu

[ii] http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-21854164/

[iii] http://pl.euronews.com/

[iv] http://www.money.pl/pieniadze/wiadomosci/artykul/polska;w;strefie;euro;przy;przystapieniu;nbp;przekaze;do;ebc;5;5;mld;euro,204,0,1272524.html

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=67467 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]