Aktualizacja strony została wstrzymana

Imperium szatana w pełnej krasie

Natychmiast po ukonstytuowaniu się nowego rządu w Izraelu z oficjalną wizytą zjawił się tam prezydent Stanów Zjednoczonych Barak Obama. Do tego momentu wstrzymywał się on z pierwszą zagraniczną wizytą w drugiej kadencji, zapewne słusznie rozumując, że dopiero po ukształtowaniu się w Tel Avivie  nowej władzy, jest sens wybieranie się doń po bezpośrednie instrukcje. Prezydenta nazwano tam „ukochanym gościem”, a on w zamian zadeklarował po raz kolejny „ niezachwiane wsparcie Izraela”[i] [ii].   Pozostaje, więc tylko poczekać na informacje, jakie to życzenia nowi/starzy przywódcy Izraela będą mieć w stosunku do prezydenta. Zapewne nie dowiemy się tego bezpośrednio z mediów, ale pośrednio poprzez działania „jedynego supermocarstwa” na światowej arenie.

O ile woal tajemnicy częściowo okrywa jeszcze działania zachodniej części Imperium Euroatlantyckiego (US&UE), czyli Stanów Zjednoczonych, o tyle nikt gotowy choćby na minimalny wysiłek intelektualny, nie może mieć cienia wątpliwości, czym tak naprawdę jest i do czego zmierza Unia Europejska. Opinie na tent temat, wychodzące z ust prostych ludzi z ulicy, przebijają się nawet przez oficjalne media imperium[iii].

To, że ludzie krzyczą przysłowiowe „król jest nagi” nie zraża przywódców unijnych i jej szatańskich elit we wdrażaniu zleconych im programów.

 „Polski” minister spraw zagranicznych Radek Sikorski wyraził opinię, że III RP znajdzie się w strefie euro już podczas następnej kadencji Sejmu[iv].

Wielko-niemiecki minister finansów Wolfgang Schaube uzasadnił unijną ideę rabunku kont bankowych klientów tym, że w przeciwnym wypadku straty banków musieliby pokrywać podatnicy. W głowie pana ministra nawet nie zaświtała myśl, że swoje straty mogliby pokrywać sami bankierzy.

Rządząca nami eurobanda nie po raz pierwszy i (niestety) nie po raz ostatni udowadnia, że nie zawaha się przed niczym, że ma w głębokiej pogardzie wszelkie prawa, a nawet własne deklaracje. Unijne „prawo” gwarantuje depozyty kont do wysokości 100 tysięcy euro.  W zamian władcy próbują ekspropriacji tychże. Mało tego demonstrują oni coraz częściej swą monstrualną głupotę, bo tylko skończony idiota, w taki sposób może próbować rozwiązywać cypryjskie problemy.

Na razie na Cyprze banki pozostają zamknięte dając Europie przedsmak tego, co będzie się działo w momencie nieuniknionego rozpadu „ekskluzywnego klubu bogatych”.

Imperium szatana w swych gorączkowych wysiłkach do jak najszybszego osiągnięcia zamierzonych celów ukazuje coraz bardziej przerażonym obywatelom swe prawdziwe oblicze.

Ignacy Nowopolski


[i] http://pl.euronews.com/2013/03/20/obama-ukochanym-gosciem-w-izraelu

[ii] http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-21854164/

[iii] http://pl.euronews.com/

[iv] http://www.money.pl/pieniadze/wiadomosci/artykul/polska;w;strefie;euro;przy;przystapieniu;nbp;przekaze;do;ebc;5;5;mld;euro,204,0,1272524.html

Za: Ignacy Nowopolski Blog (21.03.2013) | http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/495221,imperium-szatana-w-pelnej-krasie

Skip to content