Policja aresztowała 70-latkę… bo pokropiła wodą święconą zwolenników aborcji

Aktualizacja: 2013-01-20 9:01 pm
Funkcjonariusze policji z amerykańskiego miasta Huntsville w stanie Alabama skuli kajdankami i aresztowali 70-letnią kobietę. Dlaczego? Pokropiła wodą święconą zwolenników aborcji.

Jak poinformował portal Life Site News, do zdarzenia doszło podczas manifestacji pod kliniką Centrum Kobiet dla Reprodukcyjnych Alternatyw w Alabamie, w której przeprowadzane są aborcyjne zabiegi. Przed ośrodkiem spotkali się zwolennicy zabijania dzieci oraz obrońcy życia. 

Jedna z prolajferek, Joyce Fecteau pokropiła przyniesioną substancją zwolenników aborcji. Wzbudziło to wśród nich taką panikę, że zadzwonili po policję. Organizatorka manifestacji aborcjonistów Pamela Watters podejrzewała, że cieczą może być amoniak lub inna groźna trucizna. Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy, 70 letnia kobieta została zakuta w kajdanki i z rękami złożonymi w geście modlitwy zaprowadzona do radiowozu oraz zawieziona na komisariat.

Szybko okazało się jednak, że “groźną cieczą” budzącą przerażenie okazała się… woda święcona. Gdy fakt ten wyszedł na jaw, aborcjoniści uzasadniali swoją panikę faktem, że butelka nie była w żaden sposób oznakowana.

Ojciec James Henderson stojący na czele Chrześcijańskiej Koalicji dla Alabamy zaznaczył, że cała sprawa jest “parodią” i zapowiedział organizację liczącego tysiąc osób protestu pod miejskim sądem Huntsville w dniu rozprawy Joyce Fecteau, która ma się odbyć 21 lutego.

eMBe/Prawy.pl/Lifesitenews.com

Za: Fronda.pl (20.01.2013) -- [Org. tytuł: « Policja aresztowała 70-latkę... bo pokropiła wodÄ… święconÄ… zwolenników aborcji»]
Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=66881 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]