Uniwersytet w Missouri uruchomi kurs z… „kazirodztwa rodzeństwa”

Publiczny uniwersytet w stanie Missouri zamierza w nowym semestrze zaoferować studentom kurs pt. „Kazirodztwo w teorii i literaturze”. Zajęcia ma poprowadzić prof. Stefani Engelstein, koncentrując się na „kazirodztwie rodzeństwa”.

Zgodnie z informacją umieszczoną na oficjalnej stronie uczelni, podczas zajęć studenci będą zajmować się „analizą erotycznego pożądania i miłości rodzeństwa w kontekście politycznej i ekonomicznej strategii”. Mają także badać dynamikę zmian ról płciowych. Zajęcia będą się odbywać raz w tygodniu.

Kurs ma się koncentrować na „funkcji kazirodztwa, sposobie ustalania lub zakłócenia tożsamości w ramach krajowych, religijnych, rasowych i rodzinnych struktur”. Rzecznik uniwersytetu, mimo wielokrotnych próśb o komentarz w tej sprawie, nie skomentował inicjatywy.

Prowadząca zajęcia Prof. Engelstein z wydziału studiów „gender”, jest autorką wielu artykułów naukowych na temat kazirodztwa rodzeństwa. W filmie dostępnym na YouTube, Engelstein twierdzi, że już wkrótce role płciowe przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie, gdyż są „przestarzałe”.

Źródło: camousreform.org., AS.

Za: Polonia Christiana - pch24.pl (2013-01-11) | http://www.pch24.pl/uniwersytet-w-missouri-uruchomi-kurs-z-kazirodztwa-rodzenstwa-,11520,i.html#ixzz2HfXSzZGT

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content