Nowa książka: Jak syjoniści współpracowali z III Rzeszą i zbudowali Izrael korzystając z fałszywych banknotów brytyjskich

Aktualizacja: 2006-10-23 12:00 am

Ponad 130 milionów funtów brytyjskich wyprodukowanych nielegalnie przez Niemcy hitlerowskie, zostało wykorzystanych przez syjonistów do stworzenia państwa Izrael – stwierdza w nowej książce Krueger’s Men Lawrence Malkin.
Pod okiem fachowców niemieckich, w obozach koncentracyjnych wydrukowano 132 miliony funtów banknotów Banku Anglii, wartych dzisiaj około 3 miliardów funtów, celem zdestabilizowania gospodarki brytyjskiej. Jakkolwiek nie doszło do zniszczenia gospodarki brytyjskiej, to zdezorganizowano jej funkcjonowanie, a nielegalne banknoty krążyły w obiegu do późnych lat sześćdziesiątych. Książka pokazuje mechanizmy przekazywania pieniędzy biznesmenom żydowskim współpracującym z III Rzeszą, takim jak np. Yaakov Levy, znany w przedwojennych Niemczech jubiler, który dostarczał pieniądze syjonistycznym przywódcom celem finansowania transportu Żydów do Palestyny. Autor książki, który korzystał z archiwów w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Izraelu pisze, że “Żydowskie podziemie chciało otrzymywać pieniądze [Levy’ego], nie patrząc na to, czy były one legalne czy fałszywe. Przekazywali te nielegalne funty na pomoc dla tych co przeżyli Holokaust oraz dla Brichah [żydowska organizacja zajmująca się przerzutem Żydów], która przerzucała coraz więcej imigrantów do Palestyny. Na międzynarodowym rynku broni, korzystali oni z tych pieniędzy na zakup broni dla Żydów walczących z Brytyjczykami [w Palestynie], a później z Arabami”.

 

Podrobione banknoty Bank of England

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=662 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]