Facebook zawiesił konta redaktorów Polonia Christiana

Redaktorzy PCh24.pl ukarani po raz drugi!

To nie koniec walki Facebooka z PCh24.pl. Po wczorajszym zawieszeniu kont redaktorów naszego portalu, FB dziś zawiesił część uprawnień na naszych kontach. Utraciliśmy możliwość zamieszczania treści na naszym fanpage’u. Czemu winny jest nasz portal? Publikował krytyczne artykuły o homoseksualistach. Kolejny radykalny krok Facebook’a dotyczy tekstu, który ukazał się… ponad pół roku temu! Usunięty tekst znajdziesz tutaj.

Sprawa jest kuriozalna. Tekst, za który Facebook postanowił nas ukarać kolejny już raz w ciągu 24 godzin, został napisany na podstawie portalu TVP.info! Dotyczył on programu nauczania autorstwa Ministerstwa Zdrowia dla pielęgniarek i położnych. Traktuje on homoseksualizm jako zaburzenie i patologię obok takich dewiacji, jak ekshibicjonizm, sadyzm, masochizm, współżycie grupowe, gwałt i prostytucja.

Za opublikowanie tego artykułu redaktorzy naszego portalu utracili część uprawnień na swoich kontach Facebookowych. Nie mogą obsługiwać naszego fanpage’u. Facebook idzie na ostrą wymianę ciosów z naszym portalem. 

Zaraz po pierwszym, chwilowym zawieszeniu naszych kont przez opublikowanie artykułu „Homo – aktywiści przyznali, że upodobania seksualne są zmienne”, poinformowaliśmy naszych czytelników o tych działaniach m.in. na Facebooku. O sprawie napisały liczne portale prawicowe jak: wpolityce.pl, naszdziennik.pl, czy wiara.pl. Internetowy gigant postanowił jednak kontynuować swoją ofensywę. 

Pierwsze uderzenie

Tekst „Homo – aktywiści przyznali, że upodobania seksualne są zmienne” informował o konferencji, którą zorganizowali homoseksualni aktywiści z organizacji Prideworks for LGBT Youth. Padły na niej stwierdzenia, że seksualność jest czymś „płynnym” a upodobania seksualne zmieniają się. Taka teza, padająca z ust tęczowych działaczy, była przełomowa, gdyż większość z nich propaguje przekonanie, iż orientacja jest genetycznie uwarunkowana, choć badania wskazują inaczej. „Oświecone” środowiska homoseksualne, tak często hołubiące naukę i tzw. światopogląd naukowy, tym razem okazały się impregnowane na wyniki dociekań naukowych. Nauka, rozum – tak ale tylko wtedy, gdy potwierdzają „słuszne i nowoczesne przekonania”, których strażnikami mianują się środowiska homoseksualne.

Takie treści okazały się niestrawne dla moderatorów Facebooka. Zablokowali tymczasowo nasze konta, stawiając nam wymóg weryfikacji. Wpis z artykułem „Homo – aktywiści…” został usunięty z fanpage’a PCh24.pl. Zdaniem moderatorów promowanie takich treści „narusza Oświadczenie dotyczące praw i obowiązków obowiązujących w serwisie Facebook”.

Oto link, do wspomnianego tekstu: http://www.pch24.pl/homo-aktywisci-przyznali–ze-upodobania-seksualne-sa-zmienne,10599,i.html

Moderatorzy, tworząc w swoim zespole swoistą Wszechfacebookową Komisję Nadzwyczajną do Walki z Kontrrewolucją (podobny organ w Związku Sowieckim określany był skrótem Czeka), nie sprawią, że uruchomimy w naszym zespole jakieś mechanizmy filtrujące wrzucanych przez nas treści. Nadal będziemy dbać o to, by prawda o postępach (i podstępach) lewackiej ideologii (w tym ofensywie homoseksualnej propagandy) trafiała do jak najszerszej grupy odbiorców. Nawet jeśli popularyzowanie prawdy o homo-rewolucji na stronach Facebooka jest sprzeczne z interesami jego właścicieli.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Facebook nie zawiesił profilu portalu PCh24.pl, na którym polecaliśmy nasz artykuł. Władze portalu społecznościowego zawiesiły pięć indywidualnych, prywatnych kont redaktorów PCh24.pl tylko z tego względu, że osoby te są moderatorami fanpage’a. Tak, jakby chciano nam powiedzieć – wiemy kim jesteście, wiemy gdzie pracujecie, jeśli nie zaczniecie myśleć tak, jak chcemy byście myśleli – na Facebooku może was po prostu nie być.

Dodatkowo warto zauważyć, że skoro zawieszono konta wszystkich redaktorów PCh24.pl – profil portalu na Facebooku również nie mógł działać. Sprytne, prawda?

PCh24.pl

Za: Polonia Christiana - pch24.pl (2013-01-04) | http://www.pch24.pl/facebook-zawiesil-konta-redaktorow-pch24-pl-,11342,i.html | Facebook zawiesił konta redaktorów PCh24.pl

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content