„Demokracja” po brazylijsku – 99% „homofobicznego” społeczeństwa do reedukacji

Aktualizacja: 2009-02-13 8:52 pm

Na podstawie przeprowadzonych badań brazylijski rząd ustalił, że 99% obywateli jest homofobami, a więc muszą być reedukowani – podał brazylijski dziennik O Globo.

Wyniki pochodzą z badania w którym respondenci byli proszeni  do komentowania takich stwierdzeń, jak „Bóg uczynił mężczyzn i kobiet różnymi, tak aby mogli wypełnić swoją rolę i mieć dzieci.” 92% Brazylijczyków, którzy tak oświadczyli zostało uznanych za „homofobów”. Na kolejne stwierdzenie: „Homoseksualizm jest grzechem przeciwko Boskim przykazaniom.” pięćdziesiąt osiem procent Brazylijczyków odpowiedziało tak.
Ci, którzy w pełni lub częściowo przyznali, że „homoseksualizm jest chorobą, która powinna być leczona” (41%) zostali również uznani za „homofobów”, jak również ci, którzy sprzeciwili się sprzeciwili by homoseksualiści publicznie eksponowali swe “uczucia” (64%).
Według O Globo, Brazylijski rząd federalny będzie wykorzystywał te dane do planu nowej polityki i zauważa, że ów sondaż został przeprowadzony przez organizację związaną z obecnie rządzącą socjalistyczną Partii Pracy.
„Nie ma możliwości by rząd się nie zaangażował w tą akcję, ponieważ brak tolerancji musi objawić się zbrodnią, także  zbrodnia popełnioną przez przedstawicieli rządu” – powiedział Paulo Biagi koordynator rządowego programu „Brazylia bez homofobii”
Biagi Stwierdził, że rząd przygotowuje „prawo anty-homofobiczne”,  które uczyni nielegalnym krytykowanie homoseksualnych zachowań w Brazylii.
Dodatkowo  już w maju rząd rozpocznie nowy program – Narodowy Plan Promocji Lesbijek, Gejów, Biseksualistów i Transseksualnych obywateli Brazylii. Jak również niebawem zostanie zainicjowana telewizyjna kampania walki z homofobią w Brazylii oraz innych krajach Ameryki Łacińskiej
„Najbardziej zadziwiające jest to, że populacja która w 99% jest przeciwko homoseksualizmowi, biernie akceptuje to, że w 100% prohomoseksualny rząd podnosi prawa homoseksualistów do poziomu świętości – napisał brazylijski aktywista prorodzinny Julio Severo na swoim blogu Last Day Wachman – i w tym samym czasie rząd degraduje 99% Brazylijczyków do poziomu brutalnych ignorantów, którzy powinni być siłą zmuszeni do reedukacji.”

Jak widać lewicowa „tolerancja” jest faktyczną dyktaturą zboczeńców…

PM na podst. www.lifesitenews.com

Za: InfoPatria


Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=6609 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]