Aktualizacja strony została wstrzymana

WCzc. Ludwik Dorn wezwał do napaści na Iran

WCzc. Ludwik Dorn wezwał do napaści na Iran. Z absurdalnym uzasadnieniem. Po chwili zdumienia przypomniałem sobie: Jego Ojciec to Dornbaum.

Konkretnie: Henryk Dornbaum – nb. członek KPP i KomPartii Zachodniej Ukrainy – a Jego matka, Alina, była de domo Kuglerówna.

Proszę mnie nie oskarżać o anty-semityzm. Podaję to, bo więź narodowa jest JEDYNYM możliwym wyjaśnieniem, dlaczego rozsądny, inteligentny człowiek może nagle ogłosić, że napaść na Iran leży w geopolitycznym interesie III Rzeczypospolitej.

Cytuję za:
http://www.wprost.pl/ar/268849/Dorn-nalezy-jak-najszybciej-zaatakowac-Iran/

„Dlaczego również Polacy powinni wesprzeć Izrael? – Odpowiedź jest prosta [!!! – JKM] – żeby Rosjanie nie naruszali naszej przestrzeni powietrznej”

Dlaczego??? Bo:

„Jeśli dojdzie do dużego konfliktu związanego z prewencyjnym uderzeniem na Iran, to powstanie sytuacja wielce zaogniona, a udział Rosji w jej pacyfikacji będzie z punktu widzenia USA niezbędny. Do tego udziału dojdzie i będzie miał on swoją cenę. Tą ceną będzie zwasalizowanie przez Rosję Gruzji i Ukrainy oraz degradacja statusu Polski jako członka NATO. Dokonać się to może przez wpisanie w „obyczaj międzynarodowy” prawa Rosji do naruszania przestrzeni powietrznej RP ze wszystkimi tego militarnymi i politycznymi konsekwencjami”

A dlaczego trzeba napaść na Iran „szybko”?

„Jeśli uderzenie na Iran nastąpiłoby szybko, to Rosjanie nie mogliby naruszać polskiej przestrzeni powietrznej, gdyż groziłoby to utratą niemieckiego i francuskiego wsparcia dla modernizacji rosyjskiej armii. Do zakończenia procesu modernizacji sił zbrojnych wsparcie Niemiec i Francji jest Rosji niezbędne. Trudno je sobie obecnie wyobrazić, gdyby doszło do naruszania suwerennego władztwa RP nad przestrzenią powietrzną. Po zakończeniu przez Rosję procesu modernizacji wzgląd na uwarunkowania współpracy ze strony Niemiec i Francji przestanie się liczyć. Dlatego należy sobie życzyć, by Opatrzność sprawiła, że do uderzenia na Iran dojdzie najszybciej jak to możliwe”.

Rozumiem, że „Opatrzność” ma na imię „Hilaria”?

http://korwin-mikke.blog.onet.pl

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2012-12-20) | http://marucha.wordpress.com/2012/12/20/wczc-ludwik-dorn-wezwal-do-napasci-na-iran/

Skip to content