Dyrektor żydowskiej “Ligi Przeciwko Zniesławieniu” A. Foxman otrzymał francuską Legię Honorową

Aktualizacja: 2006-10-17 12:00 am

Prezydent Francji Jacques Chirac uhonorował najwyższym odznaczeniem francuskim – Legią Honorową (Legion d’honneur), dyrektora żydowskiej Ligi Przeciwko Znieslawieniu (Anti-Defamation League) Abrahama Foxmana. W uroczystości mającej miejsce w poniedziałek 16 października br. w Pałacu Elizejskim, prezydent Chirac podkreślił walkę A. Foxmana z antysemityzmem, promowanie dialogu, walkę o “przypominanie Holokaustu” oraz zapewnił o francuskich zobowiązaniach walki z antysemityzmem.

 

KOMENTARZ BIBUŁY: Jest rzeczą niezwykle ciekawą, że – jak do tej pory – wiadomość ta została zupełnie pominięta przez media, w tym przez serwisy internetowe, jak gdyby chodziło o wstydliwe nawet dla lewicowej i filosemickiej prasy wydarzenie. Jedyna agencja, która zamieściła zdawkową informację na ten temat była izraelska JTA. A przecież współdzialanie masonerii i żydostwa i stałe komplementowanie się, nie powinno już stanowić żadnego tematu tabu – ot, jest to znana od wieków rzeczywistość.

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=649 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]