Spotkanie władz Jobbiku z antysyjonistycznymi Żydami

Aktualizacja: 2012-12-10 4:43 pm

Lider Jobbiku Gábor Vona i poseł tej partii Márton Gyöngyösi, spotkali się dzisiaj z działaczami organizacji Neturei Karta. Skupia ona Żydów z całego Świata, występujących przeciwko syjonizmowi.

W czasie, gdy na Węgrzech i na Świecie trwa nagonka na Jobbik, z powodu domagania się przez nią, ujawnienia listy posłów i członków rządu, posiadających obywatelstwo Węgier i Izraela, Żydzi zdecydowali się spotkać z Voną i autorem kontrowersyjnego pytania czyli Gyöngyösim. Podczas rozmowy, przedstawiciele żydowskiej organizacji podkreślali, że syjonizm jest zagrożeniem dla Świata, z powodu swojej agresji i rozbudzania waśni między narodami, a także potępili uciskanie Palestyńczyków przez Izrael. Ortodoksyjni Żydzi, zajmujący się studiowaniem Tory, uważają również, że wyznawcy judaizmu powinni trzymać się z dala od polityki.

Przedstawiciele Neturei Karta kilkukrotnie spotykali się z prezydentem Iranu, Mahmudem Ahmadineżadem.

Źródło: Jobbik

MM

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=64786 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]