Wielkiego meczetu w Londynie nie będzie

Aktualizacja: 2012-12-6 9:05 pm

Władze gminy Newham odrzuciły projekt budowy meczetu, który byłby jednym z największych w Europie Zachodniej i kilkakrotnie większy od anglikańskiej katedry św. Pawła położonej w brytyjskiej stolicy.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

MM, PAP

Za: Nasz Dziennik, Czwartek, 6 grudnia 2012

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Oczywiście tytuł powinien brzmieć: “Wielkiego meczetu (na razie) w Londynie nie będzie”, z podkreśleniem właśnie tego “na razie“, bo dechrystianizacja Wysp jest już tak zaawansowana, że w to puste miejsce będzie się wlewało coś innego, czyli mieszanina judaizmu i islamu – każde wypełniając tę pustkę na swój sposób.

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=64555 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]