Walka z rasizmem, ksenofobią, wykluczeniem i mową nienawiści – o tym rozmawiali członkowie Komisji Wspólnej Rządu i Mniejszości Narodowych i Etnicznych

Aktualizacja: 2012-11-27 12:01 pm

 Społeczeństwo nie powinno tolerować rasizmu, ksenofobii, wykluczenia. Trzeba przeciwstawić się dyskryminacji i mowie nienawiści – podkreślili członkowie Komisji Wspólnej Rządu i Mniejszości Narodowych i Etnicznych w komunikacie po poniedziałkowym spotkaniu.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

sm/(PAP)

Tags: , , , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=64052 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]