Chicago do roku 2016: “Kamera na każdym rogu ulicy”

Aktualizacja: 2006-10-13 12:00 am

Burmistrz Chicago (IL), Richard Daley powiedział, że jeśli miasto wygra w konkursie o zorganizowanie w 2016 roku Olimpiady letniej, “terroryzm nie będzie stanowił dla nas żadnego problemu, ponieważ do tego czasu będziemy mieli kamerę na każdym rogu ulicy”. Podczas spotkania z dyrektorami koncernu medialnego Sun-Times, Daley powiedział również, że “Do roku 2016 będziemy mieli w Chicago więcej kamer niż w Waszyngtonie, […] a nasza technologia jest już teraz bardziej zaawansowana niż ta stosowana w innych miastach na świecie – nawet w porównaniu do Londynu.”

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=638 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]