Brooklyn: Chasydzki Żyd aresztowany za publiczne obnażanie się

Aktualizacja: 2009-02-10 3:17 am

Policja na Brooklynie aresztowała 53-letniego Samuela Pfeffera, chasydzkiego Żyda, który w wagonie metra obnażył się wobec stojącej obok 38-letniej kobiety – podaje raport policji nowojorskiej, zupełnie pominięty przez główne media.

Akt miał miejsce w pociągu linii B dojeżdżającym do stacji Church Avenue składu jadącego w kierunku Flatbush Avenue, o godzinie 19:17 w czwartek wieczorem, 5 stycznia br.

W pewnym momencie kobieta poczuła, iż ktoś ociera się o nią i gdy odwróciła się,  zobaczyła obnażonego Pfeffera – stwierdzają źródła policyjne. Kobieta krzycząc do niego aby się oddalił, sama uciekła wzywając policję, która aresztowała zboczeńca. Pfeffer oskarżony został o molestowanie seksualne i publiczne obnażanie się.


Za: New York Police Department Daily Blotter


Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=6377 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]