Jeszcze jeden kanadyjski minister homoseksualistą

Aktualizacja: 2006-10-11 12:00 am

We wrześniu br. “katolicki” premier kanadyjskiej prowincji Ontario, Dalton McGuinty nominował Kathleen Wynne na Ministra Edukacji. Nowa pani minister jest lesbijką, dumnie i otwarcie się do tego przyznającą. Wspiera organizacje homoseksualne i lesbijskie, dążenia środowisk liberalnych do legalizacji tzw. małżeństw homoseksualnych oraz jest agresywną zwolenniczką “aborcji”. W chwili obecnej dwa urzędy: Ministerstwo Edukacji oraz Ministerstwo Zdrowia kierowane jest przez otwartych homoseksualistów.

O stanie katolicyzmu w Kanadzie świadczy stanowisko Związku Katolickich Nauczycieli Ontario English Catholic Teachers’ Association, które w pełni poparło kandydaturę p. Wynne.

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=632 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]