USA – „Mam nadzieję, że twoi heteroseksualni rodzice cię zgwałcą”

Aktualizacja: 2012-11-7 9:30 am

Amerykańskie organizacje broniące małżeństwa i rodziny zrealizowały dwa krótkie spoty telewizyjne ukazujące, jak homoseksualni aktywiści i ich sprzymierzeńcy zastraszają tych, obrońców małżeństwa kobiety i mężczyzny.

Jedną z zaprezentowanych w video ofiar brutalnych i wulgarnych ataków słownych ze strony środowisk gejowskich jest 14-letnia Sarah Crank – dziewczyna, która odważyła się zaapelować do parlamentarzystów stanu Maryland, by odrzucili ustawę o homozwiązkach. „Naprawdę współczuję dzieciom, które mają dwoje rodziców tej samej płci. Nawet jeśli niektóre z nich sądzą, że to dobrze, to nie mają pojęcia, jak cudowne doświadczenia ich omijają” – napisała w liście.

W następstwie otrzymała przez internet stos obelg i inwektyw, z których hasło „mam nadzieję, że twoi heteroseksualni rodzice cię zgwałcą” należy do bardziej stonowanych i cenzuralnych.

„Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że będą publicznie atakować dziecko, publicznie zastraszać dziecko” – mówi w spocie telewizyjnym mama Sary, przerażona rozmiarem nienawiści wylewającej się z komentarzy adresowanych do nastolatki. Tylko na stronie dziennika „Huffington Post” pojawiło się około 3 tys., negatywnych wpisów pod adresem dziewczynki. Niektóre zawierały konkretne groźby.

W drugim klipie nadanym w telewizji przez Krajową Organizację na rzecz Małżeństwa (NOM) oraz Przymierze Przeciwko Zniesławianiu Małżeństwa (MADA) pracująca w straży pożarnej Sarah Rowe opisuje szykany, jakie ją spotkały, gdy wbrew stanowisku swojego związku zawodowego poparła projekt prawa stanu Minnesota, definiującego małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny. W filmie wyjaśnia, że osoby, które nie zgadzają się na forsowane przez środowiska gejowskie postulaty zmiany definicji małżeństwa zaczynają być piętnowane publicznie i postrzegane jako fanatycy.

Źródło: wiara.pl

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=63051 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]