W Norwegii odbyła się dziecięca „parada sodomitów”

Europa coraz głębiej tonie w otchłani szaleństwa i bezbożności. Zboczeńcy przeniknęli już do wszystkich sfer norweskiego społeczeństwa i zaczęli w sposób zorganizowany deprawację i demoralizację dzieci wykorzystując je, w tym celu, do promocji swoich rozpustnych zboczeń.

Jak pisze „Rossijskaja Gazieta” w numerze z dnia 18 października, ulicami miasta Bergen, drugiego co do wielkości i znaczenia miasta zachodniej Norwegii, swego czasu nawet jej stolicy, przejechała ciężarówka z dziećmi trzymającymi transparenty i flagi LBGT ( ruch jednoczący lesbijki, sodomitów, biseksualitów i transseksualistów). Zboczeńcy twierdzą, że „sodomicka parada” w której uczestniczą dzieci jest nieodzowna do „rozpowszechniania tolerancji w społeczeństwie”. Norwegowie nie żałują środków na demoralizację dzieci. Przy Ministerstwie ds. Dzieci, Równości i Integracji Społecznej utworzone jest Centrum zajmujące się programami „edukacyjnymi”. Jednym z głównych zadań jego pracowników jest nauczanie dzieci, że „bycie gejem jest dobre”. W tym celu do podręczników matematyki włącza się zadania w których opowiada się o „rodzinie z dwoma tatusiami” a książki w rodzaju „Gay kids” (Dzieci geje) wszelkimi sposobami są popularyzowane i używane jako podręczniki.

Od 1993 roku w Norwegii jest możliwe rejestrowanie „jednopłciowych związków partnerskich” a w 2002 roku pary sodomickie dostały prawo adopcji dzieci. Teraz pederaści i lesbijki wychowują ponad 20 tysięcy dzieci a 70% społeczeństwa popiera taką praktykę adopcji.

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id14598.html

Data publikacji: 24.10.2012

Tłum. RX

Za: StopSyjonizmowi (26 Październik 2012) | http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/10/26/w-norwegii-odbyla-sie-dziecieca-parada-sodomitow/

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content