W Norwegii odbyła się dziecięca „parada sodomitów”

Aktualizacja: 2012-10-26 8:30 pm

Europa coraz głębiej tonie w otchłani szaleństwa i bezbożności. Zboczeńcy przeniknęli już do wszystkich sfer norweskiego społeczeństwa i zaczęli w sposób zorganizowany deprawację i demoralizację dzieci wykorzystując je, w tym celu, do promocji swoich rozpustnych zboczeń.

Jak pisze „Rossijskaja Gazieta” w numerze z dnia 18 października, ulicami miasta Bergen, drugiego co do wielkości i znaczenia miasta zachodniej Norwegii, swego czasu nawet jej stolicy, przejechała ciężarówka z dziećmi trzymającymi transparenty i flagi LBGT ( ruch jednoczący lesbijki, sodomitów, biseksualitów i transseksualistów). Zboczeńcy twierdzą, że „sodomicka parada” w której uczestniczą dzieci jest nieodzowna do „rozpowszechniania tolerancji w społeczeństwie”. Norwegowie nie żałują środków na demoralizację dzieci. Przy Ministerstwie ds. Dzieci, Równości i Integracji Społecznej utworzone jest Centrum zajmujące się programami „edukacyjnymi”. Jednym z głównych zadań jego pracowników jest nauczanie dzieci, że „bycie gejem jest dobre”. W tym celu do podręczników matematyki włącza się zadania w których opowiada się o „rodzinie z dwoma tatusiami” a książki w rodzaju „Gay kids” (Dzieci geje) wszelkimi sposobami są popularyzowane i używane jako podręczniki.

Od 1993 roku w Norwegii jest możliwe rejestrowanie „jednopłciowych związków partnerskich” a w 2002 roku pary sodomickie dostały prawo adopcji dzieci. Teraz pederaści i lesbijki wychowują ponad 20 tysięcy dzieci a 70% społeczeństwa popiera taką praktykę adopcji.

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id14598.html

Data publikacji: 24.10.2012

Tłum. RX

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=62440 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]